Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bunkóság lenne megkérni a...

Bunkóság lenne megkérni a páromat, hogy a folyton nőket ócsárló bátyja ne jöjjön nálunk többet?

Figyelt kérdés
Semmi más témája nincs, illetve bármilyen témából ki tudja hozni, hogy a nők a hibásak,és mindent összeköt ezzel. Nem bírom már szó nélkül hallgatni,ráadásul van egy 8 éves kisfiam, nem akarom hogy eltanulja az ilyen gondolkodásmódot.Előbb-utóbb úgyis elzavarnám, kíméletesebb ha a párom beszél vele.
2019. okt. 5. 12:04
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
84%

Ezt komolyan pont ettől a sok gyakoris faroktól kérdezed? :D Csak a k.ák kellenek nekik d#ásra, aki nem úgy néz ki vagy nem teszi szét a lábát azonnal az nem kell, utána meg a "nőkre" panaszkodnak..

Egyébként meg beszélj a pároddal az a legegyszerűbb.

2019. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
12%

#7

6-os vagyok és nő.

Nem tudom ezt a marhaságot miért nekem címezted? Ne igazold már, hogy igaza van a Kérdező sógorának!

2019. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
6%
Előbb-utóbb úgyis elzavarnám - ha az én testvéremet zavarnád el a közös (vagy különösen az én saját tulajdonú) otthonunkból, mehetnél utána.
2019. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem elsőnek beszélj a tesód bátyjával, hogy ez zavar, rosszul esik, ne szidja csak a nőket. Ha mégis rákezd nálatok akkor jelezd a párodnak hogy ez nem jó, eltanulja a gyerek. Férfiként nekem a saját családom az első, nem a testvéreim. Mindenki más másodlagos fontosságú.
2019. okt. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
53%

Nyilván nem kérhetsz ilyet a férjedtől (párodtól), mert azzal választás elé állítanád, vagy Te, vagy a bátyja. Nem hozhatod ilyen kellemetlen helyzetbe. Viszont ha ott van a sógor nálatok, és megint "rákezdi", ne fogd magad vissza, nyugodtan mondd el a véleményedet! Ne kíméld, ahogy ő sem kíméli a nőket! Nyugodtan mondd neki, hogy ez Rád nézve is sértő, és hagyja abba! És a gyerek előtt se beszéljen így!

Ezt intézd el Te a sógorral, ne a párodat hozd kellemetlen helyzetbe! Esetleg a párodnak megmondhatod előre, hogy legközelebb nem hagyod szó nélkül, ha a bátyja megint beszól.

2019. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom mire itt a nagy vehemencia,amivel a kérdezőt tàmadják. A sógora utálja az emberiség felét. Valami nagyon nincs rendben a fejében, leginkább egy jó szakemberre és egy alapos kezelésre lenne, ami segít neki feldolgozni az esetleges traumákat,illetve megszabadulni a buta általánosításoktól és fantazmagóriáktól amik kínozzák. Azt pedig érthető hogy egy ilyen állapotban lévő embert nem akar a 8 éves gyermeke közelében tudni. Beszélj a pároddal, hogy támogassa a testvérét,segítsen neki visszanyernni a mentális-lelki egyensúlyát és pszichológust keresni, de arról gondoskodjon hogy téged ne sértesen meg többet és a kisfiúra se legyen rossz hatással.


Ha pedig ezek nem állnak fenn,hanem egyszerűen csak egy rosszindulatú,gonosz ember,akkor szintèn mondd meg a párodnsk hogy úgy szervezze a találkozókat hogy te és a fiad ne legyetek kitéve a befolyásának.

2019. okt. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
90%
Nem tilthatod ki,de mond meg a férjednek,beszéljen a tesójával,hogy fogja vissza magát és keressen valami más beszédtémát.Legalább a te és a gyerek jelenlétében.
2019. okt. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
95%

Kedves mostani #6-os! Azt a hozzászólást nem neked címeztem. Szerintem törölve lett egy. Így lettél te a #6-os. A 46%-osnak címeztem.

Elnézést!

2019. okt. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
86%

#18

Köszönöm, hogy írtál! Így már semmi gond. Pacsi!:)

2019. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
10%

#14

A testvéreid másodlagosak?? Gratulálok, szánalmas vagy szerintem. 👊

2019. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!