Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bunkóság lenne megkérni a...

Bunkóság lenne megkérni a páromat, hogy a folyton nőket ócsárló bátyja ne jöjjön nálunk többet?

Figyelt kérdés
Semmi más témája nincs, illetve bármilyen témából ki tudja hozni, hogy a nők a hibásak,és mindent összeköt ezzel. Nem bírom már szó nélkül hallgatni,ráadásul van egy 8 éves kisfiam, nem akarom hogy eltanulja az ilyen gondolkodásmódot.Előbb-utóbb úgyis elzavarnám, kíméletesebb ha a párom beszél vele.
2019. okt. 5. 12:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
15%
Mondjuk az is számít, hogy a párod hogy áll hozzá, és milyen a viszonyuk? Meg közös e a lakás? Amúgy elég fura ez nekem, hogy képes lennél a párod bátyját elzavarni? De hisz neki a testvére, és miért ne látogathatná meg az öccsét? Persze, viselkednie is tudnia kellene. De lehet nem veszi észre magát, csak ha szólnak neki.
2019. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
79%
A párodat sose zavarja hogy így beszél a gyereketek előtt? Engem iszonyatosan irritálna ha vmelyik családtagom gyűlölködne. Azonnal szólnék érte. Menjen kocsmába, ott a helye az ilyennek.
2019. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
74%

46F vagyok.


Én azon csodálkozom, hogy a párod magától nem mondta már neki azt, hogy gondol, amit akar a nőkről, de előtted moderálja magát.


Szóval, nem, nem bunkóság. Illetve szerintem első körben mondd meg neki, hogy előtted ne mondjon ilyet. Ha erre nem képes, akkor viszont simán mondd meg (közvetlenül neki vagy a párodon keresztül), hogy többé be ne tegye a lábát a házatokba.

Mondjuk attól nem kell tartanod, hogy a gyereked ezt a véleményt magáévá teszi. Annak van jelentősége, hogy a párod mit gondol ill. mond a nőkről, illetve pár év múlva az osztálytársai, haverjai mit fognak mondani.


Megj.:

Emlékszem, fiatal koromban, mikor egyedülállóként egy társasházban laktam, mennyire mérges lettem, mikor egy házbeli idős néni egyszer nekem a fiatalokat szapulta. Lehet, hogy ÁLTALÁBAN igaza volt, de ez így akkor is számomra nagyon sértő volt.

2019. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
78%

34-re:

Aha, szerinted neki hogyan esett volna, ha én meg az öregeket kezdem el szapulni? ;-)



Az általánosítás eleve buta dolog, de ha valaki pont annak a csoportnak mondja a (negatív) általánosítást, amelyikhez az illető tartozik, az nagyon tapintatlan és bunkó ember.

Én megtehettem, hogy nem hallgatom tovább, mert csak egy házbeli ember. A kérdezőnek a sógoráról van szó, aki időnként vendégségbe is megy hozzájuk, de teljesen jogos, hogy nem akarja ezt hallgatni tőle. A sógor vagy moderálja magát, vagy nem akar vele találkozni - ez teljesen érthető igény.


Aki itt engem lepontozott, kíváncsi vagyok, hogyan fogadná, ha anyósa szapulná "a mai" menyeket/vőket. Úgy általában.

Boldogan menne mindig jópofizni hozzá? Boldogan hívná őt vendégségbe, hogy ezt hallgathassa? Nagyon álszentek vagytok!

2019. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
85%
De az, hogy valami rám nem igaz, attól aki szerint igen, az még úgy bánik velem. Ha egy nőgyűlölő szerint minden nő qrva, akkor nem érdekli, hogy te nem vagy az, akkor is úgy tekint rád, hogy nő = qrva.
2019. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
79%
Huha, megint osszegyult itt egy pár gyöker nőgyűlölő férfi es nő egyaránt. Ha az en tesóm folyton olyan dolgokat mondana mondjuk egy kozos családi ebed alatt, hogy a férfiak igy, a férfiak úgy, ugy raknám ki én, mint testvére, mint macskat carni. Semmi joga a gyűlölködéshez a házamban, ha a testverem, ha nem. Az én paromat senki nem becsmerelheti, mert szeretem. Es ha az en ferjemnek lenne egy nőgyűlölő testvere, vagy aki siman csak a szemelyemet utálja, o sem lenne kivanatos, se részemről, se pároméról. Es ennek mindenhol igy kellene működnie. A sógorod viselkedese abszurd, es nem toleralhato. A legnagyobb gond, ha párod nem tesz ellene. De mond, neki feltűnt mar egyáltalán ez? Vagy mondtad neki egyaltalan hogy a tesoja megjegyzesei sértőek? Vagy te reagalod túl, vagy ő alul. En vissza szolnek eleinte a battynak, es ha eldurvulna a vita, ott hagynam őket. Majd a paromnak szépen megmondaam, hogy en ezt nem viselem el. Találkozzon a testverevel, de ne a hazunkban. Szerencsére az en parom eszre veszi ha valami bant engem, es barmelyik tesojaval szembe szall.
2019. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
96%
Nem olvastam el a válaszokat, de szerintem egy fokkal jobb, ha annyiszor helyreteszed, ahányszor rakezd. És akkor a gyerekedet sem kell félteni, ki sem tiltottad, és el is mondtad.
2019. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
6%
Legalább kiderült, hogy a válaszadók 80%-a nőnemű.
2019. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
28%

Azért jók az ilyen uszító kérdések, hogy az oldalon lévő csalódott férfigyűlölő nők hada is végre orgazmus közeli állapotba jusson amikor a rasszista válaszait fogalmazza ide.

Van akinek többszöri orgazmus kell, mert 4-5 gyűlölködő választ is ír a hasonló kérdések alá.


Csak azt nem tudom, hogy a normális nők miért hagyják, hogy felül kerekedjenek -a válaszaikkal- az ilyen agresszíven fröcsögő nők,

akik ezzel a magatartásukkal mintegy be is igazolják a kérdésben szereplő báty nőkről alkotott véleményét.

2019. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:

Én itt is csak frusztrált férfiakat látok fröcsögni, ahogy a való életben is. Vagy mutass már egy "férfigyűlölő" választ? Az hogy nem toleráljuk a nőgyülöletet nem egyenlő a férfigyűlölettel.


Ez a baj a nőgyülölőkkel, gyűlölkednek, aztán csodálkoznak, hogy a nők megvédik magukat, amitől még jobban gyülölködnek persze.


És az egyik válaszra reagálva megjegyezném, hogy az anyósommal semmi baj nincs, nem miatta ilyen a kedves sógor,hanem magától. Pl.iszik és az első feleségét verte. Ezért a nő elhagyta,erre minden nő hazug,szemét. Most meg összeállt egy cigánylánnyal,aki viszont nem hagyja hogy bántsa részegen, mert olyankor hívja az apját meg a fiútestvérét. Erre minden nő manipulativ, hatalommániás,gonosz,kegyetlen. És bármilyen hétköznapi témából kihozza ezt.

2019. okt. 6. 08:40
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!