Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bunkóság lenne megkérni a...

Bunkóság lenne megkérni a páromat, hogy a folyton nőket ócsárló bátyja ne jöjjön nálunk többet?

Figyelt kérdés
Semmi más témája nincs, illetve bármilyen témából ki tudja hozni, hogy a nők a hibásak,és mindent összeköt ezzel. Nem bírom már szó nélkül hallgatni,ráadásul van egy 8 éves kisfiam, nem akarom hogy eltanulja az ilyen gondolkodásmódot.Előbb-utóbb úgyis elzavarnám, kíméletesebb ha a párom beszél vele.
2019. okt. 5. 12:04
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
9%

Csodálom milyen sokan nem tanulták még meg ezt, hogy nem érdemes a válasz számára hivatkozni pont ezért.


A kérdéshez meg:

1. Miért kell magadra venni amit mond? Netán igaza van? Nyilván bármit mond az nem lehet igaz a nők 100%-ára, de ha a nagyjukra igaz, attól még lehet igazságtartalma. Ha rád nem vonatkozik, akkor felesleges felvenned. Te nem A NŐK vagy, hanem EGY NŐ.

2. Miért is kéne szó nélkül hallgatnod? Miért nem cáfolod meg az állítását? Netán igaza van? Vagy ennyire nem vagy képes a sarkadra állni, hogy vitába szállj? Most a vitát pozitív értelemben értem, és nem veszekedésként.


A kérdésre válaszolva: igen, bunkóság lenne ilyenre megkérni. Ha hülyeségeket beszél a bátyja, akkor ott helyben rámutathatsz a hülyeségére, megcáfolhatod. Ehelyett bólógató jánosként hallgatod, és a háta mögött ráuszítod a férjed? A sajárt igazadért nem tudsz kiállni?

2019. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
92%

Én tiltanám, de itt enyém a lakás. Ott találkozik vele, ahol akar, kivéve itt. Azért az is rendes pasas, aki alapból nem lép fel ilyen ócsárlások ellen, gratula.


És igen, ha anyám a férfiakat szidná folyamat, ő is tiltva lenne. Menjenek az internetre gyűlölködni.

2019. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
7%
Menj kulon helyisegbe mikor jon hozzatok.
2019. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
84%
Ja, bujkáljon a saját otthonában egy nőgyűlölő gyökér miatt....
2019. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 Alain Delon ***** válasza:
88%
Ha nem is azt, hogy ne menjen hozzátok, hanem azt próbáld meg először, hogy mondja meg neki, hogy ne viselkedjen úgy nálatok. Ha mégis úgy viselkedik, egyszerűen zavard el.
2019. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
15%
Ha a pasid testvére beteges nőgyűlölő, annak az oka a kedves anyósod. Ha állandóan nálatok van, amikor te is ott vagy, akkor semmi másnak nem akar használni téged, mint lelki homokzsáknak. Mondd ezt meg szépen a férjednek és kérd meg, hogy akkor találkozzon a testvérével és ott, ahol sem a fia, sem te nem vagy ott. Szumózzanak együtt anyuka csodás nevelése miatt, de ne te idd meg ennek a levét - sem a fiad.
2019. okt. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
20%
Mi az, hogy "ne jöjjön nálunk többet"? Ez milyen nyelven van?
2019. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
76%
Bunkóság lenne. Inkább kérd meg a párodat, hogy fogja vissza magát a bátyja, és ne ócsárolja a nőket.
2019. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
83%

Ha valaki rendszeres látogatónk, elvárom tőle, hogy ne beszéljen trágár módon, ne hangoztasson antiszemita nézeteket, ne szidja a cigányokat, és semmilyen embercsoportot, így általánosságban. Ha mégis megteszi, azonnal leállítom, kerek perec megkérem, hogy erről ne beszéljen tovább. Ha vendég létére nem törődik a kérésemmel, nagyon meggondolom, hogy meghívom-e még egyszer.

Mikor a gyerekeim kicsik voltak, még a rendőrvicceket is kitiltottam. Nekem fontos volt, hogy a gyerek tudja, hogy ha bajban van, a rendőrhöz fordulhat, benne bízhat, segítséget kérhet tőle. És hogy azok a szabályok, amiket a rendőrők megpróbálnak betartani fontosak, és az ő bitzonságát is óvják. Ezzel pedig nem fér össze, hogy hülyének állítsuk be őket.

2019. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
89%

Ez a "netán igaza van?" annyira félrement logika. Nem vagyok meleg, de ha valaki homofóbkodik a lakásomban, az vagy kussol, vagy mehet haza.


Mikor másnál vagyok, és elkezdődik a politizálás, én kimegyek az autóba olvasni. Senki nem köteles tűrni az ilyet.

2019. okt. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!