Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bunkóság lenne megkérni a...

Bunkóság lenne megkérni a páromat, hogy a folyton nőket ócsárló bátyja ne jöjjön nálunk többet?

Figyelt kérdés
Semmi más témája nincs, illetve bármilyen témából ki tudja hozni, hogy a nők a hibásak,és mindent összeköt ezzel. Nem bírom már szó nélkül hallgatni,ráadásul van egy 8 éves kisfiam, nem akarom hogy eltanulja az ilyen gondolkodásmódot.Előbb-utóbb úgyis elzavarnám, kíméletesebb ha a párom beszél vele.
2019. okt. 5. 12:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:
...akik a hímsovinisztáktól védik magukat.
2019. okt. 6. 08:51
 42/62 anonim ***** válasza:
2%

Kedves kérdező!

Az #1-es vagyok.

Az utolsó két válaszodra: te is férfigyülölő vagy.

Sosem voltam nőgyülölő. Amíg 2012-ben nem kerültem az előző munkahelyemre.

Ott egy csapatban 4-en voltunk. 2 férfi két nő. A csoportvezetőm, egy véres szájú, buta liba volt. A férje volt a főnökünk. Ő vett fel, s rughatott volna ki. Mi három műszakban dolgoztunk. Ha a férje ivott, (heti 3 alkalommal tuti), akkor másnap 8 órán keresztül azt hallgattuk, hogy minden férfi egy féreg, minden férfinak meg kell döglenie. Ezt kb 4 év után hagyta abba, mikor az apukája rákos lett, s meghalt. Hozzá akartam vágni, hogy örülnöd kellene, hisz egy férfi megdöglött.

Rá egy évre sikerült új munkahelyet találnom. Itt is vannak nők, de nem velünk dolgoznak. 7-en vagyunk férfiak. Sokkal jobb!! Soha nem szidjuk a nőket! Senkit! Nekem is van egy 25 éves okos, aranyos lányom, s egy tündér feleségem. (26 éve).

Az előző munkahelyemen, már én is elkezdtem utálni a nőket!

Saját tapasztalatom: eddig csak a nők között ismertem fanatikus gyülőlködőt!

Ha esett a hó, akkor is a férfiaknak kellett volna megdöglemiük, ha nem, arról is mi tehettümk.

De ha itt megnézed, reálisan, sokkal több nő utál nőt, mint férfi!

Pl: egy nap 5-6 kérdés :utálom az anyósom, menyem, sógornőm...stb,stb...

2019. okt. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:
Én ettől durvábbakat is tudnék sorolni "férfiaktól"...
2019. okt. 6. 09:37
 44/62 anonim ***** válasza:
13%

Az a baj, hogy ha elmarod őket egymástól, akkor a bátyjának a malmára tereled a vizet. A párodnak kellene rájönnie, hogy ez így nem jó - esetleg próbáljátok megkérni, hogy vegyen vissza ebből a stílusból.


A bátyónak egyébként van párja? Gondolom nincs. Aztán persze, hogy a saját sikertelenségét kivetíti másokra. Ezeket a 8 éves kisfiúnak is elmondhatod az ő szintjén.

2019. okt. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
9%

Egyre biztosabb vagyok abban, kedves kérdező, hogy a sógor miattad sokallt be, és valójában neked van címezve a smonca.

Visszataszító femináci vagy te is, aki csak a hímsovinizmusról tud fröcsögni.

2019. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
1%
Kezdem én is úgy látni, mint a 47-es. A sógorom, kimondja amit a párod nem mondhat ki, neked célozva.
2019. okt. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
3%
Sógorod
2019. okt. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:
Te fröcsögsz itt a "feminácizmusról" órák óta, egy olyan kérdés alatt,ahol arról van szó hogy valaki társaságban nem tud viselkedni. Ja, lehet a feleségét is miattam verte, biztos...Na, pontosan erről beszélek.
2019. okt. 6. 12:03
 49/62 anonim ***** válasza:
78%
A kerdező leírta, hogy a sógor verte az előző feleséget, ivott is, es a mostanit is verné. Komolyan nem ertem miert a kérdező ellen vagytok, amikor egy ilyen embert kell a házában elviselnie. Én biztos nem engedném be, a de a párom se, ha az o testvére lenne.
2019. okt. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
90%

Itt nem férfiakról van szó, hanem egyetlen egy nőgyűlölő férfiról. Mekkora csicska ember az, aki szó nélkül tűri, hogy ócsárolják akármi miatt? Milyen emberek vagytok ti, hogy nektek ez már feminácizmus? Normálisak vagytok?


Ezek szerint ha a kérdező lánytesója kezdene el férfigyűlölő beszédeket tolni, akkor a kérdező férje hímsoviniszta lenne, ha nem tűrné szó nélkül?


Itt teljesen mellékes, hogy férfi az illető. Ha nő tolná ezt a dumát, az ugyanúgy probléma lenne.

2019. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!