Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bunkóság lenne megkérni a...

Bunkóság lenne megkérni a páromat, hogy a folyton nőket ócsárló bátyja ne jöjjön nálunk többet?

Figyelt kérdés
Semmi más témája nincs, illetve bármilyen témából ki tudja hozni, hogy a nők a hibásak,és mindent összeköt ezzel. Nem bírom már szó nélkül hallgatni,ráadásul van egy 8 éves kisfiam, nem akarom hogy eltanulja az ilyen gondolkodásmódot.Előbb-utóbb úgyis elzavarnám, kíméletesebb ha a párom beszél vele.
2019. okt. 5. 12:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:

Tehát az itteni elmebeteg, sérült "lények" (mert ezek a válaszolók nem férfiak, egy férfi nem gyűlöl több millió ismeretlen embert hobbiból) szerint az férfigyűlölet, ha egy nő nem hallgatja élvezettel egy alkoholista, nőverő barom fröcsögését, és nem szeretné, ha a kisgyereke hallaná ezt, akkor meg femináci. És ti hőbörögtök emiatt habzó szájjal. Tényleg nem veszitek észre, hogy ez beteg?


Félelmetes. Tényleg sajnálom az ilyenek édesanyját, borzalmas lehet, hogy a fiad, akiért annyit szenvedtél egy önreflexió nélküli, hisztis kisgyermek szintjén megragadt személy.

2019. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:

"A nők miért nem képesek azt elviselni, ha valaki nem csak dicséri őket egyfolytában, hanem a hibáikat is látja?" kérlek meséld már el, hogy milyen hibák azok, amik MINDEN nőre egyaránt vonatkoznak. Pl. az indiai, széterőszakolt nőre, akit aztán megégetnek, hogy hallgasson, a mit tudom én instán pózoló kacsaszájas lányra, a hajnaltól estig dolgozó egyedülálló anyára, stb? A nők nem egy homogén massza.

Vagy akkor szerinted, mert engem mondjuk csúnyán megcsalt az exem és kihasznált, akkor ezt rád is érthetem és rólad is gondolhatom, hogy te is ilyen vagy, csak mert férfiak (vagyis annak látszó) vagytok mindketten? akkor tőled is számon kérhetem, hogy na miért vagy te is ilyen hazug, csaló féreg, mint az exem? Remélem így felfogod, mi a bibi...bár gondolkodni luxus a nőgyűlölők köreiben, csak a sértett toporzékolás megy. :(

2019. okt. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!