Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogomban áll e azt mondani,...

Jogomban áll e azt mondani, hogy nem jöhet többet hozzánk férjem gyereke, oldja meg máshogy?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet azy hogy adott egy iszonyatosan rossz neveltetésű gyerek, történetesen párom gyereke, aki minden 2 hét végén nálunk van. Folyamatosan romlik a viselkedése és már addig jutottunk, hogy semmi nem használ a viselkedésére. Próbáltam már én is mindent, kedvesen, szeretve, határozottan, de semmi.... Ez még rendben is lenne, de sajnos ugye mint mindenhol máshol, az én gyerekeimre ragad át ez a viselkedés! Tudom, hogy oviból is el fogja tanulni a rosszat, de az, amit ez az egy gyerek leművel... Kitesz 10 rossz gyereket....

Az ő nevelésébe nem szólhatok bele, nyilván, de az enyémeket megvédhetem....

Adott a hely, ahol lakunk, nekem több közöm van hozzá, mint páromnak, hiszen az én családom lakik itt még rajtunk kívűl...

Amikor itt van a gyerek, mindenki feszült, ideges, nekem már 1 héttel előtte gyomoridegem van, hogy mivel fog minket újra kikészíteni...

Tehát a kérdés adott: Felszólíthatom e arra a páromat, hogy oldja meg a láthatást máshol (pl anyjáéknál) addig, amíg a gyerek viselkedése nem javul, mert nem fogom végig nézni, hogy az én csodás 2 lányom is egy bűnrossz kisfiús viselkedésű, mindenkit gyűlölő, ki ha én nem stílusú gyerekek legyenek...


Ja, igen... Jöhetnek a kommentek, hogy ezt tudhattam volna, mikor összejöttem vele, de nem, ezt előre nem lehetett tudni, hogy ennyire elbassza a gyerek anyukája a nevelést....


2020. febr. 11. 12:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
21%

Akár beteg a gyerek, akár nem, nincs joga tönkretenni a családot!

Ha neveletlen, neveljékneg, ha beteg, kezeltessék. Senki nem tudja, mitől ilyen, de valami okozza, és ki kell vizsgálni, utána meg dönteni a sorsáról a gyereknek. Az se normális hogy felbiztatja a kérdező gyerekét a rossz viselkedésre!

2020. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
22%
Most már minden gyereket aki hisztis vagy neveletlen betegnek kiáltanak ki, csak hogy mentsék magukat attól, hogy nem lett rendesen megnevelve
2020. febr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
74%

62.

Pont fordítva, manapság már szerencsére fejlesztik a problémás gyerekeket és nem rájuk sózzák, hogy rosszak, buták.

2020. febr. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
22%

Igen, természetesen jogodban áll, a párodnak nincs tulajdoni része, be sincs hozzátok jelentve, szóval nyugodtan mondjad neki, hogy vigye el valahová ilyenkor a gyereket, vagy oldja meg valahogyan. Persze nagy az esély arra, hogy ő is költözni fog.

Mindenesetre én megértelek. Bosszantó lehet nagyon.

2020. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
34%
Van jogod ebbe az esetben, főleg ha tényleg mindent megetettetek. Nem normális a helyzet amiben éltek!
2020. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj ha a férjed emiatt a kérésed miatt képes elhagyni téged és a gyerekeit akkor nem is szeret igazán. Hülye felfogás az hogy a gyereke az első, ha szeret és veletek akarja leélni az életét akkor hajlandó kompromisszumokra, ha nem akkor menjen is...
2020. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
47%
Az én párom maga ajánlotta fel hogy ha engem zavar akkor nem hozza oda a gyereket, hanem elviszi az anyjáékhoz amikor a láthatás van
2020. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
25%
Egyébként mindenkinek jobb lenne ez a megoldás, a ti idegeitek se mennének rá, illetve nem hiszem hogy a gyereknek is jó ott ahol érzi hogy nem látják szívesen
2020. febr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
32%

"Adott a hely, ahol lakunk, nekem több közöm van hozzá, mint páromnak, hiszen az én családom lakik itt még rajtunk kívűl...


Amikor itt van a gyerek, mindenki feszült, ideges, nekem már 1 héttel előtte gyomoridegem van, hogy mivel fog minket újra kikészíteni..."



A saját házatokban ti vagytok megszorulva miatta?

Azért ez elég durva. Teljesen jogos lenne ha megmondanád neki hogy vigye máshova a gyereket.

Nem az ő háza, hanem a szüleidé. A szüleid idősek gondolom, nekik sem hiányzik a folyamatos stressz..meg amúgy is mi közük van nekik ehhez a gyerekhez?

Miért kell a saját házukban megtűrt személynek érezniük magukat?

Én már a szüleimre való tekintettel is megmondanám, hogy oda nem jöhet többet.

Lesz ami lesz.

Nevelje meg a kölykét, már rég meg kellett volna.

2020. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:
32%
Történt valami azóta, kérdező?
2020. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!