Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogomban áll e azt mondani,...

Jogomban áll e azt mondani, hogy nem jöhet többet hozzánk férjem gyereke, oldja meg máshogy?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet azy hogy adott egy iszonyatosan rossz neveltetésű gyerek, történetesen párom gyereke, aki minden 2 hét végén nálunk van. Folyamatosan romlik a viselkedése és már addig jutottunk, hogy semmi nem használ a viselkedésére. Próbáltam már én is mindent, kedvesen, szeretve, határozottan, de semmi.... Ez még rendben is lenne, de sajnos ugye mint mindenhol máshol, az én gyerekeimre ragad át ez a viselkedés! Tudom, hogy oviból is el fogja tanulni a rosszat, de az, amit ez az egy gyerek leművel... Kitesz 10 rossz gyereket....

Az ő nevelésébe nem szólhatok bele, nyilván, de az enyémeket megvédhetem....

Adott a hely, ahol lakunk, nekem több közöm van hozzá, mint páromnak, hiszen az én családom lakik itt még rajtunk kívűl...

Amikor itt van a gyerek, mindenki feszült, ideges, nekem már 1 héttel előtte gyomoridegem van, hogy mivel fog minket újra kikészíteni...

Tehát a kérdés adott: Felszólíthatom e arra a páromat, hogy oldja meg a láthatást máshol (pl anyjáéknál) addig, amíg a gyerek viselkedése nem javul, mert nem fogom végig nézni, hogy az én csodás 2 lányom is egy bűnrossz kisfiús viselkedésű, mindenkit gyűlölő, ki ha én nem stílusú gyerekek legyenek...


Ja, igen... Jöhetnek a kommentek, hogy ezt tudhattam volna, mikor összejöttem vele, de nem, ezt előre nem lehetett tudni, hogy ennyire elbassza a gyerek anyukája a nevelést....


2020. febr. 11. 12:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
6%
Ha én lennék a helyedbe az a gyerek be nem tehetné a lábát az otthonomba. Itt mindenki azzal jön, hogy jajj szegényke beteg, ja a pszichopaták is “csak” betegek, akkor fogadjuk be őket is vagy mi?
2020. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 A kérdező kommentje:

Változás semmi.

Illetve annyi, hogy a nagylányom teljesen ki van fordulva magából. Dühöng, morog, vállát felhúzva dacol, mérgesen néz, pont úgy, ahogy a fiú. Közértben elszaladgál, nem figyel arra, amit mondok.


A fiút leállították a gyógyszerről, mert még kezelhetetlenebb lett tőle. Továbbra is idehozza, továbbra is ki vagyunk már készülve tőle.

És mikor a lányokat felkapom, hogy megyünk el vásárolni, kérdőre von, hogy őket miért kell vinnem magammal, szemtelen velem.

Hiába szólok rá, megfenyegettem, hogy nem jöhet ide többet, de semmi.

Leckét nem akar írni, de muszáj, mert vasárnap későn megy haza, akkor már ne álljon neki, reggel kelni kell neki hétfőn.

2020. márc. 7. 07:45
 73/82 anonim ***** válasza:
76%

Újat nem fogunk írni. Ezek szerint nem tudtad megbeszélni a pasival, hogy ne ott legyen a láthatás.

Egyre elutasítóbb vagy a kisfiúval, látványosan kivételezel a lányaiddal. Ez rohamosan fogja rontani a helyzetet.

Vagy elviseled, és hálát adsz az égnek, hogy nem él veletek, vagy összecsomagolsz a pasidnak, és külön mentek.

C verzió itt már nincs.

2020. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim ***** válasza:
20%

Mivel ha jól errtem a ház a te családodé, te vagy nyerő helyzetben

Penderitsd ki őket !

Az diktál aki a tulajdonos, ha pl anyukád az ő mondja meg ,h zavarja a gyerek és ne hozza.

Másképp nem fogod tudni megoldani mert a fejedre nőnek.

Mondjuk a gyerek anyja is érdekes, én nem küldeném valaki nyakára ha egyértelmű hogy nem szívesen látják....

2020. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:
31%

Ha nem csinálsz semmit akkor ez is fog lenni.

Jó úton haladsz ahhoz, hogy megútáljanak a lányaid. Miattad szenved mindenki, mert nem bírod elpaterolni a kölyköt onnan.

2020. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:
42%

A kölyök az apjával jár! Úgyhogy apukát kell elpaterolni, de azt meg ugye nem lehet, mert ott a közös gyerek.

Patthelyzet. Marad a szívás.

2020. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:

Az apjával jár de találkozzanak máshol!

A kérdező szüleié a ház, az a gyerek tulajdonképpen nekik senkijük.

Más kérdéseknél annyian szajkózzák,hogy akié a lakás az dirigál a többinek kuss !!

Most meg hirtelen ez már nem számít?👀

2020. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:
Nem, mert a magyar felfogás szerint a gyerek az isten. Álljon mindenki vigyázban és kussoljon, mert a gyerek a főnök.
2020. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
Apukána el kéne döntenie hogy ér e annyit az elcseszett házasságából származó gyereke, hogy amiatt tönkretegye az új családját és a 2 normális gyerekét. Én a kérdező helyében megmondanám kerek perec, hogy ha mégegyszer odaviszi a gyereket akkor pakolhat ő is a háztól.
2020. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
A kérdező besz4ri, nem fogja neki megmondani.
2020. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!