Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérem ellopta az életemet?

Testvérem ellopta az életemet?

Figyelt kérdés
Nővéremnek semmi életcélja nem volt az egyetem befejezésén kivül. Én már az egyetem mellett főállásban dolgoztam, komoly kapcsolatban éltem, volt eljegyzés, 1-2 éven belül terveztük a házasságot és után mihamarabb kisbabát. Az utolsó pillanatban úgy döntöttünk várunk még pár hónapot, kijöttem külföldre dolgozni rövid időre, de ezalatt a nővérem ellopta az életemet. Eljegyeztette magát valakivel akit pár hónapja ismer, idén össze is házasodnak, majd rögtön gyereket vállalnak. Nekem ez annyira rosszul esik, hogy én már nem is akarok így esküvőt, és a gyerekkel kapcsolatban is elbizonytalanodtam. Nem akarok versenyezni vele, hogy kinek mekkora lagzija lesz, kinek szebb a ruhája, drágább a gyűrűje és okosabb a gyereke. Mindent amit terveztem, most ő fog véghezvinni. Arról nem is beszélve, hogy ahonnan kijöttem külföldre, ő most ott dolgozik. Az eljegyzésről nekem nem is szólt, az esküvőre meg sem hívott, de nem is szeretnék elmenni, nem is ismerem a pasit. Ti mit tennétek a helyemben? Próbálom a saját életemet élni, de ezek után nem megy :(
2020. febr. 15. 14:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
100%

A vőlegényed is ellopta?

Amúgy ha nem hívott meg az esküvőre meg nem is akarsz menni akkor mi a baj? Nem is értelek. Éld az életed, ne törődj a nővéreddel és kész!

2020. febr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
94%
Én is kimentem külföldre, ott megtaláltam a férjemet, összeházasodtunk és a tavaszra várjuk a babánkat. Bátyám 3 évvek idősebb, ő még csak eljegyezte a barátnőjét, esküvő még nincs tervben, de egyáltalán nem mondja, hogy elloptam volna az életét :D Igen, rosszul eshet, hogy hirtelen a semmiből neki minden összejött, de ez van, nem tudsz mit tenni.
2020. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
94%

Hú, ezt én sem értem!

A logikád alapján mindenki lopkodja mindenki életét. Megpróbálok találni a történetedben valami kapaszkodót, ami alapján esetleg tanácsolhatok valamit...

Közben eltelt 30 perc. Megnéztem a Barátok közt tegnapi epizódját, hátha ihletet kapok, de sajnos nem, teljesen tanácstalan vagyok.

Esetleg annyi, ha tényleg úgy érzed, hogy a te életedet éli (mert, ha ellopta, így van), te èld az övét. Cserekereskedelem.

Ha nem tetszik az övé, jelentsd a lopást a rendőrségen, vagy nemes egyszerűséggel lopd vissza.

2020. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem legalább a te pasidhoz ment hozzá, amíg külföldre mentél. Így csak szimplán hülye vagy.
2020. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy agyiag, nem is kicsit!Fordulj orvoshoz
2020. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 szántóvető ***** válasza:
100%
te beteg vagy,kezeltesd magad mielőbb.a párodról sem írtál semmit,azt se írtad hogy mennyi idősek vagytok.rosszindulatú önző személy vagy,részvétem a leendő párodnak.
2020. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy normális. Igen, én azt ajánlom hogy ne menj el az esküvőre (ezek után tuti tönkre tennéd szerencsétlenek nagy napját valami jelenettel, balhéval), és isten őrizz hogy te ilyen felfogással, elme állapottal gyereket vállalj!! Előbb tedd helyre fejben a dolgokat.
2020. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
95%

Hogy lopta volna el az életed? Ez a természetes sorrend. Eljegyzés házasság gyerek. Mindenki így csinálja nem te találtad ki.

Amúgy ha a tesód gyereke hasonló korú lesz a tiéddel az csak pluszt jelent. Nyáron nyaraltathatod nála a tiedet míg te pihensz és fordítva. Hasonló korú unokatesóknál nagyobb a barátság.

2020. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
96%
Asszem érteni vélem, hogy miért nem szólt neked a dolgokról...
2020. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
100%
normålis vagy biztosan ?
2020. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!