Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérem ellopta az életemet?

Testvérem ellopta az életemet?

Figyelt kérdés
Nővéremnek semmi életcélja nem volt az egyetem befejezésén kivül. Én már az egyetem mellett főállásban dolgoztam, komoly kapcsolatban éltem, volt eljegyzés, 1-2 éven belül terveztük a házasságot és után mihamarabb kisbabát. Az utolsó pillanatban úgy döntöttünk várunk még pár hónapot, kijöttem külföldre dolgozni rövid időre, de ezalatt a nővérem ellopta az életemet. Eljegyeztette magát valakivel akit pár hónapja ismer, idén össze is házasodnak, majd rögtön gyereket vállalnak. Nekem ez annyira rosszul esik, hogy én már nem is akarok így esküvőt, és a gyerekkel kapcsolatban is elbizonytalanodtam. Nem akarok versenyezni vele, hogy kinek mekkora lagzija lesz, kinek szebb a ruhája, drágább a gyűrűje és okosabb a gyereke. Mindent amit terveztem, most ő fog véghezvinni. Arról nem is beszélve, hogy ahonnan kijöttem külföldre, ő most ott dolgozik. Az eljegyzésről nekem nem is szólt, az esküvőre meg sem hívott, de nem is szeretnék elmenni, nem is ismerem a pasit. Ti mit tennétek a helyemben? Próbálom a saját életemet élni, de ezek után nem megy :(
2020. febr. 15. 14:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
82%
A női nem szégyene vagy.A saját testvérre irigykedni aki sosem ártott neked? Ennél már nincs lejjebb.
2020. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
72%
Alighanem a kérdező elgondolkozott, mert nem reagált semmire. Ez nem is baj.
2020. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 A kérdező kommentje:
Nem fogok szembeszállni 32 idiótával. Nem is tudom mit vártam ettől az oldaltól. Taps mindenkinek.
2020. febr. 17. 00:00
 34/68 anonim ***** válasza:
83%
itt csak te vagy a nem normális kėrdező.
2020. febr. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
89%
Persze kérdező, itt mindenki hülye, csak te vagy helikopter.
2020. febr. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
71%
Nézd kérdező. Leírtam, hogy igen, szarul eshet, hogy a semmiből jött neki össze hirtelen, de most mit tudsz csinálni? Lehet 2év múlva szétmennek, ti meg sosem. Nem az a lényeg ki házasodik előbb, hanem aki tovább bírja. És ez az élet rendje, hogy valaki esküvőt tervez, meg családot. Honnan veszed, hogy összejön nekik a gyerek? Lehet neked előbb lesznek unokáid, mint neki gyerek... Nem 30 idióta és 1 nem...
2020. febr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
74%

Továbbra is azt mondom, a nővéred csináljon amit akar, te attól élheted az életed. Amúgy simán lehet hogy nem pár hónap után tervez házassagot, meg babát, hanem terhes lett, és így szebb a körítés.

Leírtál pár dolgot, de ettől nem kell így elkeseredni,szóval mi az igazi gond? Biztos hogy csak par honappal halasztottátok el a terveiteket? Vagy totál elbizonytalanodtal? Mert akkor az igazi ok nem a tesód..

2020. febr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
100%

Én is válaszoltam már.

Akkor sem, és most sem értem a problémádat. Értsd már meg, hogy ez az élet rendje. Az emberek megszületnek, felnőnek és családot alapítanak. Ki később, ki előbb. Attól, hogy ezt a testvéred hamarabb tette meg, mint te, még nem lopta el az életedet, csak éli a sajátját. Miért nem örülsz inkább a boldogságának?

Úgy írsz erről, mintha ez legalábbis valami ördögtől való lenne. Ha jól veszem ki a szavaidból, te sem élsz rosszul. Külföldön dolgozol (gondolom, anyagilag ez többet jelent, mint neki a te régi melód), vőlegényed van, esküvőt terveztetek.

Lehet, hogy bennem van a hiba, de tényleg nem értem, hol itt a gond.

Nézd, Kérdező! Mások komoly anyagi és egészségügyi problémákkal küzdenek, esetleg magányosan élnek, nincs munkahelyük, beteg a gyerekük...és sorolhatnám. Na, ott vannak gondok. Nálatok nincsenek, kreáltál magadnak egyet. Tényleg szívből kívánom neked (mindrn rosszindulat és irónia nélkül), soha ne legyen ettől nagyobb problémád!

2020. febr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Akkor, amikor mindenkit hülyének nézel magad körül, és erről tökéletesen meg is vagy győződve, na akkor kell venni egy tükröt!

2020. febr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
100%
Vannak rosszindulatú emberek, akik csak akkor tudnak boldogok lenni, ha más boldogtalan. Ez vagy te, kérdező.
2020. febr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!