Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérem ellopta az életemet?

Testvérem ellopta az életemet?

Figyelt kérdés
Nővéremnek semmi életcélja nem volt az egyetem befejezésén kivül. Én már az egyetem mellett főállásban dolgoztam, komoly kapcsolatban éltem, volt eljegyzés, 1-2 éven belül terveztük a házasságot és után mihamarabb kisbabát. Az utolsó pillanatban úgy döntöttünk várunk még pár hónapot, kijöttem külföldre dolgozni rövid időre, de ezalatt a nővérem ellopta az életemet. Eljegyeztette magát valakivel akit pár hónapja ismer, idén össze is házasodnak, majd rögtön gyereket vállalnak. Nekem ez annyira rosszul esik, hogy én már nem is akarok így esküvőt, és a gyerekkel kapcsolatban is elbizonytalanodtam. Nem akarok versenyezni vele, hogy kinek mekkora lagzija lesz, kinek szebb a ruhája, drágább a gyűrűje és okosabb a gyereke. Mindent amit terveztem, most ő fog véghezvinni. Arról nem is beszélve, hogy ahonnan kijöttem külföldre, ő most ott dolgozik. Az eljegyzésről nekem nem is szólt, az esküvőre meg sem hívott, de nem is szeretnék elmenni, nem is ismerem a pasit. Ti mit tennétek a helyemben? Próbálom a saját életemet élni, de ezek után nem megy :(
2020. febr. 15. 14:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
96%

És mit szólsz ahhoz, ha azt mondom, hogy Te loptad el az ő életét, hiszen ő az idősebb, hamarább gondolta végig mindazt, amit te csak utána terveztél? Jó, jó - nem filozofálok.

Semmit az égvilágon nem lopott el tőled. Ebben nagyon tévedsz. Békülj meg a kész helyzettel és mielőbb közelíts a nővéredhez. Haraggal akarod leélni az életedet testvéreként???

2020. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
92%
Te most gyógyszerre ittál, vagy alapból ilyen hülyepitcha vagy? Ellopta, na persze. Inkább te hagytad el, de nem az életedet, hanem a józan észt. Agy megáll....
2020. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
87%

-szegény vőlegényed: -tesó házasodik ezért már nem akarok a feleséged lenni nyaf-nyaf

Most komolyan? Kit érdekel ki házasodik előbb? Igen tesód féltékenységből akart előtted házasodni és válts munkahelyet ha ugyanoda ment mint te vagy maradj pároddal külföldön,de amit most művelsz érthető egy szinten,de egyben szánalmas is.

Naaaagy lehet a szerelmed, ha e miatt már nem is aharod a pároddal való házasságot, s z á n a l m a s vagy

2020. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
93%
Én is azt hittem az lesz a sztori vége, hogy a te vőlegényeddel jött össze a tesód, míg te külföldön voltál. Akkor lehetne esetleg rinyálni. Így azonban úgy tűnik, hogy te mindenáron központba akartál kerülni, közben lesajnálva a tesódat, hogy lám, neked minden összejött, " szegénynek" meg semmi. Téged ünnepeltek volna, miközben adtál volna tesódnak egy buksi simit. Totál féltékeny és irigy vagy. A végén lehet, hogy téged fog majd valaki lesajnálni? Megérdemelnéd.
2020. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
89%
ja, én is értem, miért nem említette neked :D
2020. febr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a legszánalmasabb, hogy ha te ezekről ilyen egyszerűen lemondasz, akkor nem is akartad igazán. Az életed attól függ, hogy a nővéred mit csinál? Mert akkor ez az élet soha nem is volt a tiéd.
2020. febr. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
96%

Minek versenyezel vele?

Az en tesom szingli volt mikor en mar ismerkedtem a felesegemmel de mire osszehazasodtunk (nem tartott evekig) addigra nem csak hogy baratja volt hanem mar terhes is volt.

Beelozott? igen, de nem erdekel, nem az en dolgom hogy o mit csinal.

Nekunk meg most sincs gyerekunk.

De kit erdekel? En nem versenyzek vele. Az eletem jo iranyba halad ugy erzem es ez a lenyeg.

2020. febr. 16. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
94%
Ne beszélj már butaságot! Akkor lopta volna el az életedet, ha a Te vőlegényeddel házasodna, vagy a Te diplomáddal vállalna munkát.
2020. febr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
100%
A hiba az ön készülékében van.
2020. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
82%

Valamiért a te terved nem ugy jött össze ahogy akartad, es most kivetited a testvéredre a frusztrációdat. Tisztázni

kellene magadban hogy mi is a bajod.

Lehet nem gondolja hogy külön meghivas kell neked, általában a testvér alap hogy meg van hívva az esküvőre. A par honapos kapcsolatba szerintem sem okos dolog szülni, de ez az ő gondja, neked emiatt ne fájjon a fejed. Azt nem ertem miért bizonytalanít el amit ő csinál, miert van kihatással a te életedre. Erre is rá kéne jönnöd.

2020. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!