Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérem ellopta az életemet?

Testvérem ellopta az életemet?

Figyelt kérdés
Nővéremnek semmi életcélja nem volt az egyetem befejezésén kivül. Én már az egyetem mellett főállásban dolgoztam, komoly kapcsolatban éltem, volt eljegyzés, 1-2 éven belül terveztük a házasságot és után mihamarabb kisbabát. Az utolsó pillanatban úgy döntöttünk várunk még pár hónapot, kijöttem külföldre dolgozni rövid időre, de ezalatt a nővérem ellopta az életemet. Eljegyeztette magát valakivel akit pár hónapja ismer, idén össze is házasodnak, majd rögtön gyereket vállalnak. Nekem ez annyira rosszul esik, hogy én már nem is akarok így esküvőt, és a gyerekkel kapcsolatban is elbizonytalanodtam. Nem akarok versenyezni vele, hogy kinek mekkora lagzija lesz, kinek szebb a ruhája, drágább a gyűrűje és okosabb a gyereke. Mindent amit terveztem, most ő fog véghezvinni. Arról nem is beszélve, hogy ahonnan kijöttem külföldre, ő most ott dolgozik. Az eljegyzésről nekem nem is szólt, az esküvőre meg sem hívott, de nem is szeretnék elmenni, nem is ismerem a pasit. Ti mit tennétek a helyemben? Próbálom a saját életemet élni, de ezek után nem megy :(
2020. febr. 15. 14:22
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 A kérdező kommentje:

#58 Köszönöm!!


A többieket még mindig nem értem miért írnak ehhez a kérdéshez, más dolgotok nincs?

2020. febr. 25. 23:46
 62/68 anonim ***** válasza:
82%
Talán mert arra van az oldal, kérdezőcske, hogy válaszoljunk? Itt nincs olyan szabály, hogy csak az felelhet, aki azt mondja amit hallani akarsz...
2020. febr. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
80%
Azért elég durva, hogy itt hiába írja neki mindenki, hogy ő nem látja jól, el se gondolkodik magán, aztán jön egy másik elbszott gondolkodású, akinek még csak nem is ugyanaz a baja, de még ahhoz is butus, hogy különbséget tegyen, az meg a jó. Hogy nincs benned minimális önkritika sem, Kérdező? Szegény vőlegényed...
2020. febr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
100%
Annyi a bajod kérdező, hogy irigy vagy:D
2020. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
72%

1 azaz 1!!!! ember írta, hogy igazad van mindenki más leszólt (köztük én is) mert szerintem a szerelem fontosabb mint az, hogy kinek puccosabb a házassága...

Én a Városházán házasodtam tanúkkal, saját egyszerű ruhában és trófeában ettünk és jó volt :) Nem került milliókba, nem volt habos-babos ruhám és nem is érdekelt amikor sógornőm rá pár hónapra puccos esküvőt szervezett. Sőt számítottam rá, hogy nemsokára ő lesz soron. Még a nászutam is Balatonon volt és élveztem. Nem mutogattam a Facebook-on és nem akadtam ki ha másnak puccosabb volt az esküvője és én nem mások miatt szülök gyereket.

Szóval MINDENKI szerint (kivéve 1 főt) szánalmas vagy:P

2020. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
63%
#63 Az az elbszott gondolkodású, akinek megmondták, hogy kocc van a kérdés alól, de továbbra is visszajár bizonygatni a saját igazát, meg fröcsög olyan embereken, akik telibeszarják a véleményét :D
2020. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
65%
#65 Az szokott ennyire "szánakozni" más ember keserűségén meg csalódottságán, akinek valóban szánalmas élete van, csak szólok 😜😵
2020. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
25%

67: nem azért szánakozok mert az én életem szánalmas, hanem mert tényleg szánalmasnak tartom, hogy "ezért" nem akar inkább hozzá menni élete párjához:P

csak szólok az ember szerelemből házasodik, nem pedig puccért és mutogatásért (legalábbis ezért kéne házasodni, az más hogy sok ember tényleg csak mutiból házasodik -.-")

Illetve ha csak ezért nem akar esküvőt és gyereket hát akkor az a szerelem nem sokat ér, kíváncsi vagyok a férj jelöltje ehhez a gondolathoz mit szólt?

2020. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!