Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérem ellopta az életemet?

Testvérem ellopta az életemet?

Figyelt kérdés
Nővéremnek semmi életcélja nem volt az egyetem befejezésén kivül. Én már az egyetem mellett főállásban dolgoztam, komoly kapcsolatban éltem, volt eljegyzés, 1-2 éven belül terveztük a házasságot és után mihamarabb kisbabát. Az utolsó pillanatban úgy döntöttünk várunk még pár hónapot, kijöttem külföldre dolgozni rövid időre, de ezalatt a nővérem ellopta az életemet. Eljegyeztette magát valakivel akit pár hónapja ismer, idén össze is házasodnak, majd rögtön gyereket vállalnak. Nekem ez annyira rosszul esik, hogy én már nem is akarok így esküvőt, és a gyerekkel kapcsolatban is elbizonytalanodtam. Nem akarok versenyezni vele, hogy kinek mekkora lagzija lesz, kinek szebb a ruhája, drágább a gyűrűje és okosabb a gyereke. Mindent amit terveztem, most ő fog véghezvinni. Arról nem is beszélve, hogy ahonnan kijöttem külföldre, ő most ott dolgozik. Az eljegyzésről nekem nem is szólt, az esküvőre meg sem hívott, de nem is szeretnék elmenni, nem is ismerem a pasit. Ti mit tennétek a helyemben? Próbálom a saját életemet élni, de ezek után nem megy :(
2020. febr. 15. 14:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
90%

Van egy rossz hírem,ezt a baromi különleges és egyedi életet már több milliárdan ellopták tőled a nővéred előtt :DDDD

Szerintem amig fejben 5 éves valaki,addig ne játszon felnőttesdit,házassággal meg gyerekvállalással,ennyi a véleményem .

2020. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
75%

Volt 2 barátnőm. Egyik épp ecsetelte , hogy most H megvan álmai pasija , házasság gyerek külföldi út stb a terve a kövi 2 évre.

Hát jó szurkolunk , hogy minden rendben legyen.

Majd a másik csaj terhes lett , ez a kiskiralLany már akkor húzta az orrát de mikor 3 hónap múlva én is terhes lettem, teljesen kikelt magából , hogy elloptuk az álmait.

Hát bocsi , erre mit lehet mondani.

Végülis megszakította velünk a kapcsolatot heteken belül.

Azóta mi a barátnőmmel élünk szép családban , együtt neveljük a gyerkőcöket az apakkal, ott már azóta új baba is van.

Mis tokely , szült ugyan gyereket de egy éves se volt a baba mikor szwtmentek a hapsival azóta is (már szüléskor is ) az anyjával él. És közben minket fikaz azóta is mert voltunk olyan bunkók , hogy előbb szuletunk mint O , pedig ez az O terve volt. ....


Legyen eszed. Nehogy már rajtad kívül ne lehessen ugyan ez a terve másnak is. Mikor minden harmadik embernek ez a terve az életre ..

2020. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
82%
Most neked az a bajod, hogy eddig lenézted őt, örültél, hogy lepipálod, csak te vagy az első, csak te vagy a különleges, és most szembesülni kellet vele, hogy hát nem? Tényleg nem te vagy az egyetlen a világon. Gondolom azért nem hívott meg, mert alapvetően nem vagytok jóban, amiért egy ilyen undok kis irigy görcs vagy. Most is itt cirkuszolsz a nagy büdös semmin. Ezzel porig alázod szerencsétlen vőlegényedet. Nem is tudom, hogy anyukátok hogy nem állította még irányba a fejecskédet! Vágysz ezekre, de te magad halaszod el, de megsértődsz, amiért más meg attól még élni meri az életét. Nem képzelsz te kicsit sokat magadról?
2020. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
79%
Akkor panaszkodj az ismerőseidnek hátha azok bólogatnak neked. Leirtam már hogy nézz magadba, az nem lehet a problémád forrása hogy a nővéred éli azt az életet amit sok millio ember él. De csak szajkózod a magadét. Akkor hajrá. Mindenki h.lye csak te vagy az ész. Lehet ezert nem hív az esküvőre mert kiállhatatlan vagy.
2020. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
89%

Ezek után nem csodálom hogy az ismerőseid helyeselnek neked. Már ismernek.


Nekem is van olyan barárnőm aki képes a legnagyobb baromságokat szent meggyőződéssel ecsetelni és ilyenkor mit lehet tenni? Azt kell válaszolni hogy "Ahham tégyleg" különben bekattan és duzzog hetekig. Te is ilyen lehetsz :D


Szerintem igaza van annak aki azt mondta hogy te csak féltékeny vagy. Volt valami amit a tiédnek éreztél és kárörvendtél a tesódon hogy ő milyen züllött te meg a nagy reménység vagy. Most úgy érzed fordult a kocka. De ettől te még nem leszel kevesebb nála. Nem kéne sajnálnod tőle a normális életet.


Az meg hogy szerinted nem látjuk rendesen de azért se írsz már részleteket, téged minősít. Ennyit osztottál meg velünk mégis mi alapján kéne véleményt formálnunk? Képzeljünk bele minden félét? Ennyi alapján bocs, de hülye vagy.

2020. febr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
92%

ha MINDENKI azt írja dilis vagy akkor dilis vagy:D Még ha direkt is csinálta a tesód (amit kétlek) akkor sem akadnék ki a helyedben.

Ugyanis én nem azért házasodtam, hogy mutogassam magam és a férjem hogy "nézzétek de tökéletesek vagyunk" azért akartam házasodni, mert szerelmes vagyok a páromba és gyereket sem mutiba akarok csinálni hanem kettőnknek akarjuk.

te önző érdekből akartad az esküvőt és nem szerelemből és gyereket sem akarsz ha a tesónak van életed szerelmével, nem vagy komplett...

2020. febr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
73%
Veled elég nagy gond van!
2020. febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
28%

Én megértem a kérdezőt. Talán nem a legjobb módon fogalmazott, ez az "élet ellopás" tényleg elég fura, de értem amit ezzel mondani akar.

Aki még nem volt hasonló szituációban, az úgysem érzi ezt át. Mikor tervezitek az esküvőt, és egyszercsak a másik tart egy rapid eljegyzést meg egy rapid polgári esküvőt (mert jön a gyerek), aztán kijelentik, hogy jön az egyházi esküvő, hatalmas luxussal, 250 vendéggel, 1 millió forintos menyasszonyi ruhával stb. Na meg mikor a másik csaj kezén ott virít egy egyedi, mesés gyémánt, a ti gyűrűtök meg a kutyát nem érdekli.

Én ezt átéltem sógorék miatt, és baromira nem esik jól, hogy csak ők számítanak, csak róluk szól az egész, azt várja mindenki, a miénkre meg el se jön sok rokon, mert az jelentéktelen semmiség lesz ehhez képest a csillogó sznob partihoz képest.

Mi is eltoltuk az esküvőt, mert nem akarunk versenyezni velük. Még a leendő anyósom is egyetértett ezzel, meg bevallotta, hogy megnyugodott, mert a másik fiáékra elmegy minden megtakarított pénzük, és nekünk még nászajándékot se tudnának adni, ha mi is idén tartanánk.


Ezen lehet felőlem röhögni meg beszólogatni, de lepereg rólam. Meg szerintem a kérdezőről is. :)


Hogy a kérdésre válaszoljak: ne foglalkozz a nővéreddel, főleg ha meghívni sem akar téged. Az ilyen nem igazi testvér. A saját lelki békéd érdekében jobban teszed, ha teljesen offolod őt az életedből. Intézzétek a vőlegényeddel úgy a dolgokat, ahogy nektek a legjobb. Anyukádék meg eldönthetik, hogy egy bohóccirkuszt választanak, ahol a gyerekük egy idegenhez megy hozzá, vagy a ti esküvőtöket.

2020. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
32%
#58 nézd, ha azt akarod, hogy csodáljanak meg foglalkozzanak veled, akkor valami egyedi dolgot csinálj, ne ezt a "megházasodunk, mint az emberek 90%-a, és pont úgy, mint a többi ember" sablont. Hidd el, ha ejtőernyős ugrás közben házasodnátok, a kutyát nem érdekelné a másik csaj esküvője.
2020. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem az, hogy ti azért toltátok el, mert rá lettetek kényszerítve, meg az, hogy itt a kérdező tolta el, aztán megsértődik, hogy de akkor addig másnak se legyen élete, az nem ugyanaz.
2020. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!