Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megteheti ezt? A testveremmel...

Megteheti ezt? A testveremmel és az élettarsával lakom. Lassan két éve. Nehezen jővök vele. Középiskolás fiú vagyok. Tesòm tart el engem is es a barátját is. Egyik nap ideges volt es azt mondta kiba. A ha nem lesz munkahelye. Engem is csak legyek 18.

Figyelt kérdés
Megteheti ezt!? Nem akarok anyammal élni. Ahol most élek az teljesen tesomé.Miért emeli fel rögtőn a hangjàt? Sok mindent máskent csinálok mit ő. Ecettel takaritok ő vegyszerrel. Mikor őrjöng majdnem olyan félelmetes mint fater.
2020. márc. 11. 07:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim ***** válasza:
100%

1. A testvéred minden probléma nélkül akár azonnal is kidobhat, mert nem köteles téged eltartani, ez a szüleid feladata.

2. Mivel az ö lakásában élsz, jogában áll elküldeni, mert azt enged itt lakni, aki neki tetszik.

3. Az ö lakásában ö mondja meg, mit hogy kell csinálni, nem te, akit csak odafogadott. Teljesen természetes, ha nem tetszik neki, ha mindent másként csinálsz - ezt a saját lakásodban megteheted, az övében nem.

4. Ha elzavar, akkor anyádhoz kerülsz, alapesetben eleve ott lenne a helyed, nem a testvérednél. nem neki kellene eltartani téged, hanem a szüleidnek!

2020. márc. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 A kérdező kommentje:
Anyának nagyon alacsony a jövedelme. Az én zsebpénzem a családi pòtlèk. Ennyit ad. A baratja nem talalt normális helyet. Tesòm berágott irt neki egy oneletrajzot es elvitte egy ceghez. Rögtön felvették. Gondolom azert mert ismeri a nőt. Ő csinalja a körmèt vagy a labat.
2020. márc. 11. 08:00
 13/89 anonim ***** válasza:
85%

Te most 18 éves vagy, menj el diákmunkára.

Mire mész ennyi idősen a csp vel?


Egy csekket nyugodtan adj fel te is.

2020. márc. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád is megéri a pénzét. Elnézi és elvárja, hogy a tesód tartson el?? Hány éves?

Köszönd meg a tesódnak, hogy bajlódik veled anyád helyett és a saját életével gondolom nem igazán van lehetősége foglalkozni.

2020. márc. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 18. Anyukám 57.
2020. márc. 11. 08:06
 16/89 anonim ***** válasza:
100%
Gyerektartást kap?
2020. márc. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit kap. Aki szerint az osztàlyfőnök segit:elbeszélget tesòmmal a kiabàlásròl? Vagy nekem ad igazat pár dologban?
2020. márc. 11. 08:14
 18/89 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a pénz a gondja.
2020. márc. 11. 08:22
 19/89 anonim ***** válasza:
95%
De a pénz a gondja, es nem eleg hogy eltarthat még okoskodsz is hogy te maskepp csinalod a dolgokat mint ahogy ő szeretné. Neked kellene alkalmazkodni. Szüleid meg szedjék össze magukat, a gyereket nem csak megcsinalmi kell.
2020. márc. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 A kérdező kommentje:
Tehàt joga van ordìtani.
2020. márc. 11. 08:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!