Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megteheti ezt? A testveremmel...

Megteheti ezt? A testveremmel és az élettarsával lakom. Lassan két éve. Nehezen jővök vele. Középiskolás fiú vagyok. Tesòm tart el engem is es a barátját is. Egyik nap ideges volt es azt mondta kiba. A ha nem lesz munkahelye. Engem is csak legyek 18.

Figyelt kérdés
Megteheti ezt!? Nem akarok anyammal élni. Ahol most élek az teljesen tesomé.Miért emeli fel rögtőn a hangjàt? Sok mindent máskent csinálok mit ő. Ecettel takaritok ő vegyszerrel. Mikor őrjöng majdnem olyan félelmetes mint fater.
2020. márc. 11. 07:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondtam hogy ordítson, csak ha rajta kívül mas is dolgozna nem lenne ideges. Meg akkor sem orditana ha esetleg figyelembe venné valaki a kereset a sajat otthonaban.
2020. márc. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 anonim ***** válasza:
100%
Te semmit sem követelhetsz a testvéredtől, semmi sem jár neked tőle. A törvény szerint a szülőddel kell élned, ha a testvéred befogadott, tedd össze a két kezedet, és legyél neki hálás ezért, ne reklamálj.
2020. márc. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 anonim ***** válasza:
100%
Ne azon rágódj már, hogy ordított, hanem azon gondolkozz el, hogy miért!! Baromi nehéz lehet neki, képzeld már magad a helyzetébe.
2020. márc. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:
88%
Ha a testvéred nem lenne, állami gondozásban élnél valószínűleg, ahol az erősebbek agyba-főbe vernének, és normális szakmát sem szerezhetnél, mert ott nem a gyerek dönti el, mit tanul és meddig. Ott nincs válogatás, nincs zsebpénz meg saját akarat, meg ellentmondás. Húzd meg magad a tesódnál, és legyél neki hálás, ha nem akarsz állami gondozásban kikötni. Vegyél vissza az arcodból!!!
2020. márc. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:
80%
Már most kidobnálak.
2020. márc. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 anonim ***** válasza:
98%

Persze,hogy megteheti.

Becsüld meg, nem sokan tartanák el a testvérüket úgy,hogy az anyuka él és virul.

Legalábbis én a tesód helyében minimum gyerektartást kérnék anyádtól, ha pedig nem ad,akkor nem tartanálak el. Nem a testvér dolga,hogy a gyereket eltartsa,nevelje, hanem a szülőké. Én ennél idegesebb is lennék, ha hirtelen egy gyerek és az azzal járó felelősség szakadna a nyakamba pedig nem akartam. Ráadásul ott van még neki a párja, akinek büdös a munka. Nehéz élete lehet tesódnak.

Menj el diákmunkára, próbálj nrki besegíteni, bevásárolni otthonra. Én már végig dolgoztam a középiskolát diákmunkán, havi 30-60 ezer mindig volt belőle, nyáron 100 is. Szinte mindegyik osztálytársam dolgozott nyáron, abból fedeztük a kiadásainkat.

Abba gondolj bele, hogy semmi nem olcsó manapság. Tegnap bementem a Lidlbe,vettem reggelire pár dolgot: zöldségek, szalámi,kolbász, pékáru, szalonna. 1 szatyornyi reggeli, kb 1 hétre elég az 6 ezer Ft volt. 1-2 főre. Neki 3 főre kell ezt bevásárolnia és ebbe még semmi főzéshez való alapanyag nem volt... Szóval próbálj meg neki segíteni, mert ez baromi nagy felelősség.

2020. márc. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 anonim ***** válasza:
76%
Mi az, hogy bizonyos dolgokat másképp csinálsz, mint ő akarja? Milyen alapon? Megtűrt emberként, könyörületből élsz nála, honnan a bátorságod, hogy ellentmondj neki? Ha nem tetszik, lehet visszaköltözni anyádékhoz.
2020. márc. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 anonim ***** válasza:
81%
Te trollkodsz,vagy ennyire ostoba vagy?
2020. márc. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 A kérdező kommentje:
De nem értitek mi a bajom. Megcsinálok valamit ahogy szerintem jò. Mosòdiôval ecettel kimosok. Felmostam a konyhat ecettel. Kézzel mosogatok mert a gep zavar. Ez nem volt jò. Akkor nem csinalok semmit mert mergekhez nem nyùlok. Feljön a műhelybòl es mar kezdi is.
2020. márc. 11. 09:04
 30/89 anonim ***** válasza:
96%
Csináld úgy, ahogy ő kéri és nem lesz feszkó.
2020. márc. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!