Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megteheti ezt? A testveremmel...

Megteheti ezt? A testveremmel és az élettarsával lakom. Lassan két éve. Nehezen jővök vele. Középiskolás fiú vagyok. Tesòm tart el engem is es a barátját is. Egyik nap ideges volt es azt mondta kiba. A ha nem lesz munkahelye. Engem is csak legyek 18.

Figyelt kérdés
Megteheti ezt!? Nem akarok anyammal élni. Ahol most élek az teljesen tesomé.Miért emeli fel rögtőn a hangjàt? Sok mindent máskent csinálok mit ő. Ecettel takaritok ő vegyszerrel. Mikor őrjöng majdnem olyan félelmetes mint fater.
2020. márc. 11. 07:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos továbbra is mindegy,hogy téged mi idegesít,csináld azta mit kér!
2020. ápr. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy kibékülve a technológiával akkor jobb ha hozzászoksz, hogy a mai életnek ez már mindennapos része. Hiszem mennyivel könnyebb brnyomni egy gombot és így mos a mosógép és a mosogatógép magától, mint ugyanezt kézzel csinálni amikor az egész nap rámegy. Ugyanez a porszívó és minden másra igaz. Ha olyan helyen éltél anyukáddal, hogy ezt nem tehettétek magatoknak és ezért nem vagy hozzászokva, az nem azt jelenti hogy ezek a dolgok rosszak. Szokj hozzá, mert megkönnyíti az életedet. Úgy ahogy az okostelefon amin van GPS ezért már nem kell térképet nézegetni ha el akarsz jutni valahova. Ha nem tudod használni kérd meg őket hogy mutassák meg. Meglátodakdennyivel hamarabb végzel. Még meg is fogod szeretni.
2020. ápr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:
0%
Én nem értem hogy minek neked a családi ha eltartanak és nem is dolgozol. Jobb lenne visszamennél anyukádhoz és azt is neki adnád mivel vele kijössz és akkor neki is több lenne a bevétele. Én is mindig anyukámnak adtam sose volt hiányom nélküle
2020. ápr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 A kérdező kommentje:
Anya nem enged vissza mert szerinte pihennie kell. A tanév végégig itt kell maradnom. Nem érti meg nekem itt rossz. Nem bírom ami itt van
2020. ápr. 25. 09:52
 85/89 anonim ***** válasza:
75%

Magad sem tudod mit akarsz:

"Nem akarok anyámmal élni."

"Idegesít, hogy nem olyan mint anya."

"Anya nem enged vissza..."

Senkinek - legalább a nálad 22 évvel idősebb nővérednek - nem tűnt fel, hogy nem vagy normális?

Én nagyon sajnállak, mert vergődsz a szerencsétlen beteg agyad fogságában, de neked szakszerű pszichiátriai segítségre lenne szükséged!

Ezt beszéld meg a nővéreddel!

2020. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 A kérdező kommentje:
Volt, hogy lehülyézett. Azt mondta, hogy olyan vagyok mint az esőember. Anya szerint itt nekem azért jó, mert van saját szobám tiszta ruha és kaja. Azzal nem foglalkozik, hogy nem érzem jól magam.
2020. ápr. 25. 10:07
 87/89 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos az életben nem kapjuk meg mindig amit akarunk, pláne 18éves korunk alatt. Ha üvöltöznek veled, lehülyéznek, nem csoda, hogy nem érzed jól magad.

Szerintem még mindig jobb helyen vagy ott, mint állami gondozásban.

Valahogy ki kell húzni felnőttkorig, utána pedig saját egzisztenciát építeni.

2020. ápr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok olyan mint tesóm. Őt világ életében a szépségipar érdekelte. Ezt tanulta ebből él. Úgy képzeljétek el, mint egy pitbullt sok festékkel. Felhúzta az életét. A barátja "csupasz pi" érkezett. Még az anyósa is megjegyezte, hogy ez teljesítmény. Amikor ide jöttem már akkor is furcsa volt sok dolog. Anyánál negyed ennyi cucc sincs. Tesóm szerint a konyha legyen naprakész. A sütőt még ma sem tudom használni. Szerintem fölösleges főzőtorony ha három ember van. Ti azt az ordítást nem tudja elképzelni, hogy ordított mikor a lábasba égettem valami. Melegítettem a kaját. Nem a mikrót használtam nem is fogom.
2020. ápr. 25. 10:23
 89/89 anonim ***** válasza:

Az nem jutott eszedbe hogy ezt ő egyszerűen csak így szeretné? Nekünk sincs szükségem 10 bögrére mert csak ketten lakunk, de mindig megtetszett egy ezért megvettem. Ha neki az tetszik akkor miért ne venné meg? Megdolgozott érte.

Vedd úgy, hogy ez az ára hogy ne kiabáljon veled. Ennyi. Neked is tenni kell valamit a béke érdekében.

2020. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!