Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A legnagyobb ajándék, amit...

A legnagyobb ajándék, amit anya adhat a gyerekének, hogy testvért szül neki?

Figyelt kérdés

Valamelyik híresség szájából hallottam ezt, azóta nem tudom kiverni a fejemből. Nekem egy kisgyerekem van, nagyon nehéz vele, nem részletezem, így megfogalmazódott már bennem, hogy nem szeretnék testvért.

Tényleg olyan rossz annak, akinek nincs testvére?


2020. jún. 24. 21:18
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
23%
18 as vagyok. Nem a gyerek akaszkodik más gyerekes családra hanem a szülője aki folyamatosan a közös programokat erölteti más gyerekes családdal, hogy a gyerekének legyen gyerektársasaga. Ezt kár megcáfolni már a bölcsi ovitól kezdve ezt látni az egyke gyerekek anyukáitól.
2020. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
87%

"És nem unja végig a gyerekkorát vagy vár örökké a szomszég gyerekre."


Soha nem untam magam, nekem az volt a szenvedés, ha más kölykökkel kellett játszani.

2020. jún. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
77%
honnan veszi amúgy rengeteg mindenki, hogy a gyerek pont azzal a kölyökkel jön majd ki jól, és pont az lesz a legjobb barátja meg játszópajtása meg mifranc, amelyikkel ad abszurdum semmi közös pontjuk nincs, a dns-ükön kívül?
2020. jún. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
17%

Nálunk a baráti társaságban van olyan pár akiknek egy kislányuk van, 10 éves. Ha hétvégén magukkal hozzák egyedül van mint gyerek. És igen apuka egy sört nem tud meginni anyuka 2 percre nem tud leülni mert játszani kell a kislánnyal mert a kislány egyedül nem tud, nem tanult meg és nem is akar. Igen tudom most jön az, hogy aki gyereket vàllalt az tudta mit vàllal jàtszani kell 18 èves koràig akàr különben màglyàn fog elègni ès milyen szar szülô is az. Fentebbi hozzàszólàs èkes bizonyítèka.

Ezèrt van a gyerekvallalas topikba ennyi frusztàlt anyuka is.

2020. jún. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
32%
32, onnan, hogy együtt nőnek fel, folyamatosan együtt vannak és rengeteg mindenen együtt mennek keresztül. Ha nem lennénk testvérek a többi 3 tesómmal, tuti utálnánk egymást, de így egy baromi erős kötelék van köztünk. Erősebb mint a szülők-gyerek kapocs.
2020. jún. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
95%

A legnagyobb ajándék, ha tisztességesen felneveli. Van miből a minőségi étkezését és ruházását biztosítani. Van miből befizetni a sportra, amit szeretne, nem kell kölcsön kérni, hogy elmehessen osztály kirándulásra, stb.


Egyébként én sokkal több embert ismerek, akik gyűlölik a testvérüket, mint akik szeretik. Nem testvért kell szülni, hanem mégegy gyereket. Nem ingyen bébicsőszt vagy játszópajtást.

2020. jún. 25. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
85%
A fszt. Attól, hogy valaki vérrokon, még lehet egy ugyanolyan hatalmas féreg az emberrel, mint bárki. Az én testvérem is csak akkor táncol haza, ha valami kell neki. Mikor eladta anyám a házat, egyből itthon volt. A szülők nagyon szeretik a gyerekeikre erőltetni a családot "mert mégis csak a testvéred/apád/nagybátyád/sógorod" alapon. Ennél nagyobb átbszás nincs szerintem.
2020. jún. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
87%

1, van két testvérem, az egyik öt éve senkivel nem beszél a családból.


Nekem egy lányom van, nála tudatosan figyeltünk arra, hogy az unokatestvéreivel jó kapcsolata legyen. A hülye húgom fiai kb mintha a testvérei lennének, huszonévesen is napi kapcsolatban vannak.

2020. jún. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
nekem nincs ėdestestvérem csak fėltestvėrem nem tartjuk a kapcsolatott mår rég otta.
2020. jún. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
92%

"18 as vagyok. Nem a gyerek akaszkodik más gyerekes családra hanem a szülője aki folyamatosan a közös programokat erölteti más gyerekes családdal, hogy a gyerekének legyen gyerektársasaga. Ezt kár megcáfolni már a bölcsi ovitól kezdve ezt látni az egyke gyerekek anyukáitól."


Oh bocsi de ezt honnan a menukbol veszed? En egyke vagyok, sose tolta anya full retardot. Minek eroltetett volna tarsasagot ha egesz nap oviban/suliban voltam ezer masik gyerekkel. Nekem is jo volt a csend es nyugalom mire haza ertem.


A masik meg, hogy ha akartam akkor egyedul jatszottam, ha nem akkor meg valamelyik osztalytarsammal a kornyeken.

2020. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!