Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nyugodtan kijelenthetem hogy...

Nyugodtan kijelenthetem hogy a testvérem szégyent hozz rám és nem akarom vele tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

26 éves húgom és egy 77 éves férfival él együtt, aki naponta viszi étterembe és mindent megvesz amire szüksége van, a covid előtt meg havonta többször is jártak külföldi útra.

Leég a képemről a bőr hogy ilyen testvérem van és igazából tudni se akarok róla de karácsonykor meg húsvétkor mindig látnom kell amikor szülöknél vagyok látogatóba.


Egyszer már el is akarta hozni a bácsiját bemutatni szüleimnek mint csak jó barátot aki segített munkahelyén betanítani, de mikor megtudta hogy másik testvérem és én is ott leszünk akkor azt mondta hogy ő ugyan nem hozza mert ilyen kevés keresettel ami nekünk van, meg égő öltözékkel , kellemetlenül érezné magát hogy bácsi megtudná ilyen csóró testvérei vannak.

Szóval szörnyű egy teremtés.



2020. nov. 8. 12:03
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
61%

"dicsekedett hogy ennek szét se kell tennie mert már prosztatarák miatt mütötték.."


Fúj.🤮 A húgod komolyan még dicsekedett is ezzel? Undorító, szomorú lennék, hogy a húgom egy ilyen ócska nőcske lett, aki keresi a pénzes nagyapja korú faszikat és ha kell, lazán szétteszi kizárólag a pénz és a luxus reményében. Mindegy, hogy a húgom, az én értékrendembe ilyen jellemtelen alak nem fér bele, ellentétes mindennel, amiben én "hiszek", az csak tetőzi a dolgot, hogy ő úgy beszél rólatok, hogy csóró testvérek, akiknek kevés a pénzük és égő az öltözékük. Még ha saját önerőből teremtette volna meg magának ezt az életszínvonalat, ha ő maga kereste volna azt a több milliót, még akkor is undorító ez a kijelentés, de így meg aztán egyenesen szánalmas is, hogy ő csak a punciját teszi be a pénzért cserébe..

2020. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
78%
fúj
2020. nov. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
39%

Az ő dolga mit csinál. Nekem sem tetszene de attól még a testvérem és nem ártott nekem.

De gondolom vele szemben is ilyen nyílt voltál, nem kell csodálkoznod azon, hogy nem akarja hogy egy helyen legyetek vele, így olyan kifogást talált rá amiben visszatámadhatott valamivel.

Nem hinném, hogy jó ötlet lenne megtagadni a testvéredet. Az érzéseiden nem változtatna.

Nem hoz rád szégyent, te érzed így.


Mi a célod ezzel? Hogy amikor másokat megbotránkoztat a húgod, te kihúzhasd magad hogy te már kitagadtad? Remek!

2020. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, neked pont ugyanannyi jogod ellenérzéseket táplálni a kialakult helyzet ellen, mint a húgodnak pénzért prostituálódni meg nagyapja korú öregúrakkal együtt lenni. Azok után, hogy még ő tesz megjegyzést, mert ti csórók vagytok, kevés a keresetetek és égő a ruhátok meg mindemellé dicsekszik azzal, hogy szerencsére ennek a vén papinak nem kell terpesztenie, hát az számomra túlmegy minden jó ízlés határán és a későbbiekben nem tartanék túl nagy igényt őfelsége gazdag és menő ruhás társaságára.
2020. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
5%
Milyen munkahelyen dolgozik a 77 éves bácsi, aki betanította a húgodat?
2020. nov. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
70%
Nem foglalkoznek a dologgal, kulonosebben nem erdekelne, kivel van a testverem es milyen indokbol. Mivel nyilvan o is csak kihasznalja a bacsit, neha megkernem a hugomat, hogy nekem is szerezzen mar be tole 1-2 dragabb holmit, ami megtetszik.
2020. nov. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez ugyanaz a kérdező, aki arról nyivákol, hogy a húga nem akarja eltartani, és most kiéli magát.

Komolyan bedőltök egy ilyen ordítóan kamu kérdésnek???

2020. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik a gazabb... hogy egy penzehes ribi vagy a tesoit szegyeli
2020. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

27-es

Örülj neki hogy a testvéred nem ilyen szégyentelen.

2020. nov. 9. 07:32
 30/38 A kérdező kommentje:

28-as

Lehet hogy erre kellett volna rákérdeznem de szerintem az hogy neki van képe szégyelni minket az a durva. Miközben ö maga hatalmas szégyen a vén ember pasijával

2020. nov. 9. 07:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!