Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nyugodtan kijelenthetem hogy...

Nyugodtan kijelenthetem hogy a testvérem szégyent hozz rám és nem akarom vele tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

26 éves húgom és egy 77 éves férfival él együtt, aki naponta viszi étterembe és mindent megvesz amire szüksége van, a covid előtt meg havonta többször is jártak külföldi útra.

Leég a képemről a bőr hogy ilyen testvérem van és igazából tudni se akarok róla de karácsonykor meg húsvétkor mindig látnom kell amikor szülöknél vagyok látogatóba.


Egyszer már el is akarta hozni a bácsiját bemutatni szüleimnek mint csak jó barátot aki segített munkahelyén betanítani, de mikor megtudta hogy másik testvérem és én is ott leszünk akkor azt mondta hogy ő ugyan nem hozza mert ilyen kevés keresettel ami nekünk van, meg égő öltözékkel , kellemetlenül érezné magát hogy bácsi megtudná ilyen csóró testvérei vannak.

Szóval szörnyű egy teremtés.



2020. nov. 8. 12:03
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
85%

Mire lenne irigy a kérdező, arra hogy a 26 éves húgának van egy nagyapja korú sugar daddy-je, magyarul hugi azért terpeszt és degradálja magát ürítőtartálynak, hogy pénzelje a papa? Hmm, valóban irigylésre méltó életmód..🤢

Vagy azért lenne irigy, mert mindennek tetejébe még a húga szégyelli a családját, mert kevés a keresetük és égő az öltözetük?! Mintha neki a nagyapja nélkül lenne menő keresete meg divatos, méregdrága ruhája. Szánalmas.

Én ezekután biztos többet nem lennék kíváncsi a hugocskámra.

2020. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
24%

Nem értem az embereket egyáltalán, ha 26 éves fiúval lenne együtt a lány akkor azt szerelemnek és romantikának neveznéd kedves mocskosszájú tiznegyeske?

Egyébként meg napi kamu és provokáció, de hogy miket hoz elő az emberekből némely magában nevetgélő provokátor, döbbenetes.

2020. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
35%

Nem a húgod az egyedüli nő az országban, aki sokkal idősebb férfihez kötődik. Neked ezzel nem ártanak. A szüleid is lesznek, meg Te is leszel vénember. Erre nem gondoltál?

A férfi jól jön a fiatal hölgy, a nőnek meg a férfi jóléte, amiben ő is részesül.

Túldramatizálod, hiszen az ő dolguk.

Nem írtad meg, hogy mit szólnak ehehz a sszüleid.

2020. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
80%

Ha jól sejtem tizenketteske, nem szóltam hozzád, úgyhogy az ok nélküli kötekedést akár be is fejezhetnéd és talán megpróbálhatnál a kérdésre válaszolni.

Mi volt a kommentemben a mocskos, már nem azért?! Semmi, a véleményemet írtam le, az hogy neked nem tetszik, az a te bajod, nem az enyém.


Igen persze, mert biztos azért van egy 26 éves fiatal nő egy 51 évvel idősebb, nagypapa korú bácsikával, aki véletlenül pont tele van pénzzel és minden vágyát finanszírozza, mert annyira halálosan szerelmes belé.... :D Jaj ugyan már kérlek. Te lehet hiszel még a mesékben, de én nem. Megnézném mikor lenne együtt a 77 éves bácsival, ha nem lenne pénze.

Nekem is jogom van ahhoz, hogy meglegyen a véleményem az olyan nőkről, akik pénzért dobják szét a lábukat, ennyi. Az plusz hányinger, hogy még a húga szégyelli őket, mert "ilyen kevés keresettel ami nekünk van, meg égő öltözékkel , kellemetlenül érezné magát hogy bácsi megtudná ilyen csóró testvérei vannak."


No comment.

2020. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
64%

Nálam a testvéri kapcsolat nem arról szól, hogy bírálom a testvérem párkapcsolatát. Az ő pasija meg főleg nem tudom milyen szégyent hozna rám. Ettől függetlenül nem érteném a húgomat a 77 éves palival, de akkor sem tagadnám meg, ha az országút mellett strichelne.

Az már más kérdés, hogy ennek - MAGAMBAN - örülök vagy sem!

2020. nov. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Már korábban is volt egy alakítása, akkor egy 60 éves 'fiatalemberrel', csakhogy az a 'fiatalember' sehova sem vitte max néha fizetett egy két kaját, de igérgetéssel 2 évig együtt voltak ezelőtt a vénember előtt. Mindig dicsekedett hogy ez autót fog venni neki , meg nyaralni fogja vinni amerikába stb.

Aztán nagyott csattant mikor a fiatalabb lány szeretőjét vitte és annak vett vmi drága ajándékot, a húgom pedig vmi bóvlit kapott. Ekkor szakított azzal.


Ez az öregember akivel együtt van, pedig visszi és hozza kocsival a munkahelyére. Ráadásul amikor még beszéltem húgommal dicsekedett hogy ennek szét se kell tennie mert már prosztatarák miatt mütötték és nem müködik a vénemberének.

2020. nov. 8. 13:10
 17/38 A kérdező kommentje:
Ez nagyon beteges kb nagyapánkkal egykorú az öreg. Ez nem lehet szerelem, undorító és ez szégyen, szerencsére messze él tőlem, elköltözött a vénember villájába.
2020. nov. 8. 13:12
 18/38 A kérdező kommentje:
Még valami szerintem elég liberális vagyok de azért nem ennyire hogy még ő neki van képe engem égőnek nevezni.
2020. nov. 8. 13:14
 19/38 anonim ***** válasza:
66%
Nem hoz rád szégyent! Legfeljebb magára, de 2 felnőtt emberről beszélünk, akik semmi törvénytelent nem követnek el, ennek a megítélése nyilván mindenkiben kérdéseket vet fel, de tulajdonképpen magánügy. A testvéred meg eleve olyan, amilyen..
2020. nov. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
40%

#16-17 Kérdező!


Leírtad világosan, hogy egészségügyi problémák miatt plátói a dolog, akkor mi a problémád?

Állítom, hogy 100 ember közül 90 (direkt nem írtam csak nőket) kihasználná, ha valaki minden elvárás nélkül pazar életet biztosít neki, mert csak társaságot keres egy ellenkező neműben, hogy ne éljen magányosan.

2020. nov. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!