Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nyugodtan kijelenthetem hogy...

Nyugodtan kijelenthetem hogy a testvérem szégyent hozz rám és nem akarom vele tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

26 éves húgom és egy 77 éves férfival él együtt, aki naponta viszi étterembe és mindent megvesz amire szüksége van, a covid előtt meg havonta többször is jártak külföldi útra.

Leég a képemről a bőr hogy ilyen testvérem van és igazából tudni se akarok róla de karácsonykor meg húsvétkor mindig látnom kell amikor szülöknél vagyok látogatóba.


Egyszer már el is akarta hozni a bácsiját bemutatni szüleimnek mint csak jó barátot aki segített munkahelyén betanítani, de mikor megtudta hogy másik testvérem és én is ott leszünk akkor azt mondta hogy ő ugyan nem hozza mert ilyen kevés keresettel ami nekünk van, meg égő öltözékkel , kellemetlenül érezné magát hogy bácsi megtudná ilyen csóró testvérei vannak.

Szóval szörnyű egy teremtés.



2020. nov. 8. 12:03
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
13%
Te csak irigy vagy és az a bajod hogy ő megkap mindent, és hogy nem tartanak el téged is 🤷‍♀️
2020. nov. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
71%

Ja biztos, aki nem tapsikol és vág jópofát ahhoz, hogy a húgának annyira futotta az életben, hogy vén papik meg nagypapa korú fickók farkát sz*opogatja pénzért cserébe + lecsórózza a sajat testvéreit és más f*aszával (pénzével) veri a csalánt, az irigy, mint a fene.😅🤦🏻‍♀️

Annak is szép értékrendje lehet, aki úgy gondolja, hogy ez az életmód, hogy pénzért cserébe a "nagyapámmal" kefélgetek, irigylésre méltó...

2020. nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
28%
32, olvasd már el a 27-est és a 29-est. Állandóan azon nyíg hogy nem pénzeli a húga, tehát egyértelmű hogy ez a baja. Ha pénzelnék akkor egy rossz szava nem lenne ellenük, csak az irigység beszél belőle.
2020. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
66%
Én elfogadom a nővéremet olyannak amilyen. Nagyon szeretem. Ha összejönne egy 40 évvel idősebb emberrel, akkor is ugyanúgy szeretném és elfogadnám
2020. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
49%
Mi közöd van hozzá? A saját pasiddal/csajoddal foglalkozz... Ja, gondolom neked az nincs, azért érsz rá más életével foglalkozni. Ha nekem ilyen testvérem lenne, mint te, na azt biztosan letagadnám!
2020. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
53%
Ez gáz de te se igy allj hozza a bacsihoz miint egy venemberhet
2020. nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
34%
Ha ennyire irigy vagy keress egy 65 éves richie rich bácsit akinek szétteheted
2020. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
60%
Amugy szerintem a kérdezőnek van igaza. Nem értem miért látják bele ennyien az irígységet...
2020. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!