Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem többször kölcsön...

A nővérem többször kölcsön adta a kutyámat?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és vettem magamnak egy kutyát 2 éve, én fizetem a kajáját, én fizetem az oltásait mindent,a diákmunkából szerzett pénzből. Én foglalkozok vele, velem alszik, én viszem mindig sétálni bárhova megyek utazni a kutya jön velem magyarul az én kutyám, hiába lakik ő is itt vele. A barátjával néha elkérik hogy elvinnék sétálni vagy ha kirándulni mennek, szeretnék néha vinni ezzel nekem semmi baj nincs mert megis kérdezték csak kirándulni viszik de van amikor haza jövök látom hogy a kutyám sehol megkérdezem hol van azt mondja hogy odaadta a barátjának és haza vitte és ráér ha holnap visszahozza. Nagyon kiakadtam mert ez már nem az első eset. Összevesztünk és még ő van felháborodva hogy nem bántják a kutyát meg ők is gondoskodnak róla amikor velük van ritkán. Megkérdezés nélkül elviszik és majd hozzák pár nap múlva. Jogos a kiakadásom?

2021. ápr. 21. 10:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim válasza:
100%
Teljesen jogos hogy ki vagy borulva. Én akkora balhét csapnék hogy zengne az egész ház!
2021. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 A kérdező kommentje:
Megfogom oldani hogy amikor nem tudok vele lenni másra bízom vagy valamit kitalálok de ezt nem fogom tovább hagyni most mar nagyon betelt a pohár. Köszönöm a válaszokaz
2021. ápr. 21. 10:50
 23/68 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után sétálni se adnám oda nekik. Vegyenek saját kutyát vagy fogadjanak örökbe egyet. Beszélj a nővéreddel, értesd meg vele, hogy a kutyának ez nem jó. Nem egészséges neki az, hogy ide-oda horculják, és azt, hogy a kutya nem az övé és főleg nem a barátjáé, akinek semmi köze nem lenne eleve a kutyához. Ha nem használ, akkor "csapd ki a hisztit, sértődj meg pár napig", nem a legjobb módszer, de néhány esetben célra vezető. Én sem vagyok ennek a híve, de ha normál hangnemben és más normális módszerben ezt nem fogják fel, akkor egy próbát megér, szerintem.
2021. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
100%
Sétálni sem adnám nekik oda ezek után, olyan balhét csapnék hogy a hajuk esne le. Ha meg folytatnák ezt az elhordozást, megmondanám nekik, hogy legközelebb a rendőrséget tárcsázom lopás tényállásával.
2021. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
62%
Baccanak össze egy pulyát és azt tutujgassák mondd meg nekik.
2021. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ivaros szuka, hamar kérj időpontot. Ezek után simán kinèzem, hogy fedeztettèk
2021. ápr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
100%

De ezt nem is ertem.. Ugy alapbol ki adja oda embereknek a kutyajat?? Napokra????

Az egy dolog hogy nem tudom.. Elviszi setalni amig nem vagy otthon, vagy atviszi a haverjahoz (ez sem elfogadhato de ha a kutya elvezi, es vigyáznak ra nem gond) de csak ugy lepasszolni egy napra...??? Mert ha nincs ki vigyazzon meg azt mondom oke.. (De akkor is megkerdem a gazdat ugy egyebkent) de hogy ejszakara is ott hagyom egy idegen (!!) helyen ez mi???

2021. ápr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos ami biztos, elvinném egy ultrahangra, nem-e fedeztették be.
2021. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolnak? Szerezzenek maguknak kutyát, de még az ivartalanítást is szabotálni akarják. Fogslmuk sincs a felelős állattartásról. Sétálni se add oda nekik.
2021. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
100%

Jézusisten. Én már biztos, hogy lopás miatt feljelentést tettem volna. :O

Egyébként ha ivaros szuka és elvitte magához a nővéred barátja, úgy, hogy még szóvá is tették, hogy de jó lenne, ha kis tacsik lennének.... kb mérget vehetsz rá, hogy fedeztetni akarta vagy meg is tette!

Szerencsére az ivartalanításnál a vemhesség alapvetően nem akadály, szóval mihamarább legyetek túl rajta, és állj a sarkadra. Ez mekkora stressz lehet már a kutyának?!

2021. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!