Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem többször kölcsön...

A nővérem többször kölcsön adta a kutyámat?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és vettem magamnak egy kutyát 2 éve, én fizetem a kajáját, én fizetem az oltásait mindent,a diákmunkából szerzett pénzből. Én foglalkozok vele, velem alszik, én viszem mindig sétálni bárhova megyek utazni a kutya jön velem magyarul az én kutyám, hiába lakik ő is itt vele. A barátjával néha elkérik hogy elvinnék sétálni vagy ha kirándulni mennek, szeretnék néha vinni ezzel nekem semmi baj nincs mert megis kérdezték csak kirándulni viszik de van amikor haza jövök látom hogy a kutyám sehol megkérdezem hol van azt mondja hogy odaadta a barátjának és haza vitte és ráér ha holnap visszahozza. Nagyon kiakadtam mert ez már nem az első eset. Összevesztünk és még ő van felháborodva hogy nem bántják a kutyát meg ők is gondoskodnak róla amikor velük van ritkán. Megkérdezés nélkül elviszik és majd hozzák pár nap múlva. Jogos a kiakadásom?

2021. ápr. 21. 10:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
100%

40. ha a novered a tobbszori tiltasod ellenere odaadja a laptopodat valakinek, ugy hogy te errol nem tudsz es nem is vagy otthon, nem haragudnal?


itt meg raadasul egy elolenyrol beszelunk, nem egy laptoprol

2021. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
100%
#40, azért, mert a Kérdező ezt NEM engedte meg, és nem azért tart kutyát, hogy hobbiból odaadogassa mindenkinek. Ha a nővére meg a barátja szeretnének egy hasonló jószágot, akkor mondjuk vegyenek maguknak, és gondoskodjanak arról. Hát miért a Kérdező kutyájáról akarnak annyira gondoskodni? Vegyenek sajátot.
2021. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
0%
#41 én alapvetően azt nem értem miért tiltja. Persze az övé és joga van hozzá de nekem akkor is furcsa.
2021. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne tilthatná? Tök fölösleges összezavarni a kutyát az ide-oda hurcimbálással. Ugyanis élőlény, nem játékszer, azzal ellentétben ahogy a kérdező testvére kezeli. Bár abból hogy nem érted meg mi a probléma, nem vagyok benne biztos hogy te magad nem tárgyként tekintesz a kutyára.
2021. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
6%

#44 vegyél visszább egy kicsit. Semmi baja nem lesz egy kutyának attól hogy több ember foglalkozik vele. Ha "ide-oda hurcibaljak" meg több inger éri, könnyebb lefarasztani. Persze gondolom egy ekkora kutyanal az amúgy is könnyebb mint az én huskymnal. Legalábbis fizikailag. De agyilag is le kell farasztani őket. Az enyém ha nincs lefarasztva agyilag akkor mondjuk ás vagy vonyit. Ezek a kutyák meg pl acsarkodnak a nagyobbakra. Ja, fhu de szar hogy lefarasszak. Szerintem inkább ti meg a kérdező tekintetek a kutyára tárgyként hogy enyém enyém enyém.

Nem élőlényeket hogy persze foglalkozzal vele, faraszd le.

A kutyák szeretik a gazdajukat ez tény, de ne mondja nekem senki hogy nem rohadtul mindegy neki hogy pénteken én farasztom le vagy juli meg Peti.

2021. ápr. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
6%
A nagy arcodon meg allitsal. Én semmi rosszat nem írtam de te egyből tamadsz.
2021. ápr. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
4%
Az meg hogy a kutya vinnyog a gazdája után nem egy jó dolog. Nem a kötődés jele hanem azé hogy antiszociális. Az én kutyám köröket fut örömében ha hazaerek de farka felvagva menne ismerkedni másokkal is. Ha a tiednek te vagy az egyetlen azon nagyon gyorsan változtatni kellene. Mert veled is bármikor történhet bármi. Kórházba kerülsz, meghalsz, aztán Facebookon megy a sírás hogy adjon valaki tanácsot nem tudnak mit kezdeni a kutyával. Hány ilyet látok. Mert egyesek szimbiozisban élnek a kutyajukkal. Pont mint mikor a szülő nagyon ragaszkodik a gyerekehez az a szerencsétlen meg életképtelen lesz.
2021. ápr. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
100%
Látom, nem csak a kérdező nővérével vannak komoly bajok.
2021. ápr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok. Érvelés az nincs csak személyeskedes. Végülis az könnyebb.
2021. ápr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan hogy egy kérdés nem a te személyes hisztidről szól? És pont te beszélsz személyeskedésről... Komolyan alap dolgokat kell neked elmagyarázni mikor elvileg van kutyád? Ha érdekel, akkor PRIVÁTBAN tedd fel a kérdéseidet, de ne más kérdése alatt csináld már ezt...
2021. ápr. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!