Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Esküvőn újból illik ajándékot...

Esküvőn újból illik ajándékot adni?

Figyelt kérdés
Hugomnak volt márciusban az esküvője, de akkor csak családilag jöttünk össze 20-an a lakásán, a kovid miatt nem lehetett rendezvényt tartani, , akkor adtam neki 50e Ft utalványt ajándékba, de most lesz a rendes esküvője júliusban, akkor lesz menyasszony tánc, kalapozás, több vendég stb, adni illik megint?

2021. máj. 31. 08:10
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
37, már márciusban odaadták amit tudtak.
2021. jún. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
63%
#39 Ez kb. olyan, mintha meghívnék valakit vendégségbe otthonra és kifizettetném vele a fogyasztását. Vagy hétvégén beugrok a szüleimhez és a végén kezükbe nyomom a borítékot. Vendégségben nem a fogyasztásodat fizeted, maximum ajándékot adsz (ami persze nem elvárható). A kettőnek semmi köze egymáshoz.
2021. jún. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
39-es vagyok. Nem is azt mondtam, hogy elvárás. Ez nagyon el lett torzítva. Azt írtam én adnék annyit legalább amibe én kerültem. Nyilván ha testvèremről szól, nálam fel sem merülne , hogy nem megyek el. Mivel a kérdező már részt vett egy esküvőn, oda adta adta amit oda szánt, mondhatja azt is, hogy már volt és kihagyja. Én üresen nem mennèk, de ez én vagyok, ha idegen hivna így valószínűleg nem mennèk, a testvér azért más. Mi se vártuk senkitől, azért csináltunk lagzit mert akartuk, mégsem jött senki üresen, pedig elmondtuk mindenkinek, hogy nem a pénzre hajtunk.
2021. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!