Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy tudnék kimászni a bajból?

Hogy tudnék kimászni a bajból?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, öcsém 17 és alkoholista. Pénze van rá mivel nagyanyánk pénzeli elég rendesen.(Én persze soha nem kaptam semmit, hiszen ő a kedvenc.)

Tízezreket hagy ott a kocsmában napi szinten. Pár hónapja karanténba kerültünk covid miatt, ezért szépen felélte az italkészletemet (vagy 20-25 üveg töményet, mivel egyáltalán nem iszok, szagát se bírom, de minden ünnepre kapok barátoktól pár üveggel amit aztán elraktam emlékbe). Esküdözött hogy majd megadja az árát, de mai napig nem sikerült törlesztenie, ráadásul most már nyíltan röhög hogy biztos nem fog fizetni nekem. Én barom meg eleve félárat mondtam mindenre mert testvér.


Most viszont sajnos hirtelen szükségem van arra a párszázezer forintra, mivel a vírus miatt elvesztettem a munkámat, lakásomat, minden megtakarításomat és maximum 2 hét múlva utcára kerülök. Szülőkhöz családi okok miatt sajnos nem tudok visszamenni, apám közveszélyes agresszív állat, többször vert ájulásig így nála az utca is jobb. Kiverni a pénzt az öcsémből nem tudom sajnos mert apám nagyon védi és neki ad igazat.


Már az öngyilkosságon gondolkozok. Jogilag ha meg is lehetne oldani a dolgot, hogy megkapjam a pénzem, addigra már túl késő lesz mire elkezdenek foglalkozni vele.



Tudtok bármilyen megoldást?



2021. júl. 3. 10:56
 131/145 anonim ***** válasza:
33%
Okoska, ki írta, hogy napi 50-et ír ki?:D De ugy nézem akkor te is beálltál nyomozónak.
2021. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/145 anonim ***** válasza:
0%
Még ha így is van, mi közöd hozzá? Örülj, hogy veled semmi rossz nem történik azt egésznap fetrenghetsz meg zabálhatsz hogy hizzon a pcsád , így sincs nod
2021. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/145 anonim ***** válasza:
33%
Hmmm, úgy néz ki valakinek a tyúkszemére léptem, vajon miért véded annyira, csak nem több profilt használsz?
2021. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/145 anonim ***** válasza:
25%

Előző vok

Nem, csak unalmas ez a martinozas.

2021. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/145 anonim ***** válasza:
23%
Jó, akkor legyen nem martin, a lényeg, hogy általában naponta kiír egy kérdést, aztán mindig ez megy, hogy egy idö után vagy önmaga is belekeveredik, és azon bukik a dolog, vagy siman csak észrevenni, hogy ugyanaz, mert a stilusa, szóhasználata stb azért árulkodó.
2021. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/145 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de te komolyan azért vagy ennyire biztos ,mert mindkét kérdésnél hasznaltak pontot stb? Nyilván érthetően akar írni az ember ,hogy érthető legyen😃 Ha mégis valaki ilyennel szórakozik téged miért zavar? Te is elvagy tesó mert minden ilyen témájú kérdést elolvasol 😃
2021. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/145 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy megnyugtatlak, azt a részét, aki az írását elemezte azt más írta. Nekem inkább az a pár mondata tűnt fel, hogy ugyanazt használja több helyen is. Egyébként ki mondta, hogy zavar, csak a kérdést a saját komolysági szintjén kezelem. Bár akkor a fő kérdés, hogy mi a jó abban, hogy valaki kitalál egy történetet és arról kérdez?
2021. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/145 anonim ***** válasza:
0%
perszee, más írta. Ha több kommentet írsz, nem mutatja, hogy te voltál. De annyira látszik, hogy mindenre ugyanaz az ember válaszol.🤣 És te vagy fennakadva. Mit kezeled a komolysagat? Te ki vagy?
2021. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/145 anonim ***** válasza:
28%

🤦‍♀️ Milyen nyitás meg zárás? Covid alatt minden zárva volt palimadár 😂

Meg kijárási tilalom. Boltba meg szintén nem szolgálják ki

2021. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/145 anonim ***** válasza:
0%
Voltak nyitva boltok. Kocsmák is titkokban. Mint sok edzőterem
2021. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!