Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy tudnék kimászni a bajból?

Hogy tudnék kimászni a bajból?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, öcsém 17 és alkoholista. Pénze van rá mivel nagyanyánk pénzeli elég rendesen.(Én persze soha nem kaptam semmit, hiszen ő a kedvenc.)

Tízezreket hagy ott a kocsmában napi szinten. Pár hónapja karanténba kerültünk covid miatt, ezért szépen felélte az italkészletemet (vagy 20-25 üveg töményet, mivel egyáltalán nem iszok, szagát se bírom, de minden ünnepre kapok barátoktól pár üveggel amit aztán elraktam emlékbe). Esküdözött hogy majd megadja az árát, de mai napig nem sikerült törlesztenie, ráadásul most már nyíltan röhög hogy biztos nem fog fizetni nekem. Én barom meg eleve félárat mondtam mindenre mert testvér.


Most viszont sajnos hirtelen szükségem van arra a párszázezer forintra, mivel a vírus miatt elvesztettem a munkámat, lakásomat, minden megtakarításomat és maximum 2 hét múlva utcára kerülök. Szülőkhöz családi okok miatt sajnos nem tudok visszamenni, apám közveszélyes agresszív állat, többször vert ájulásig így nála az utca is jobb. Kiverni a pénzt az öcsémből nem tudom sajnos mert apám nagyon védi és neki ad igazat.


Már az öngyilkosságon gondolkozok. Jogilag ha meg is lehetne oldani a dolgot, hogy megkapjam a pénzem, addigra már túl késő lesz mire elkezdenek foglalkozni vele.



Tudtok bármilyen megoldást?



2021. júl. 3. 10:56
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/145 anonim ***** válasza:
0%
Jó lapozzunk. :D
2021. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/145 anonim ***** válasza:
63%
Ne erőlködj már ennyire, szinte biztos, hogy a kérdező vagy másik profilról, ha már ennyire oda meg vissza vagy.
2021. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/145 anonim ***** válasza:
0%
Jaj hagyjuk már ezt a kamu történetet, gyenge harmat, a nagy kamu empátiáddal együtt.
2021. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/145 anonim ***** válasza:
19%
Most tulajdonképp kinek is válaszolsz már? Mert én nem beszéltem semmi empátiáról.
2021. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/145 anonim ***** válasza:
19%
Jó, szerintem tényleg vannak bajok nálad. :D De majd csak a kedvedért csináltam még két profilt, és oda vissza lépkedek, hogy tudjak szavazni. Sőt mellé saját magamra is szavazok! :D
2021. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!