Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem fizet a nővérem , mit tegyek?

Nem fizet a nővérem , mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nővérem 11 éves lánya összetörte a vadonatúj iPad pro-mat, miután megsértődött hogy anyukája nem vesz neki ilyet. Bosszúból térddel beleugrott az iPadba , ketté tört, kuka az egész nem vettem rá garanciát mert vigyázok mindenre. A nővérem csak annyit mondott hogy kérjen bocsánatot. Nem ajánlotta fel hogy rendezi a károkat. Amikor már mentek el gondoltam megkérdezem kifizeti-e mégis csak majdnem fél milliós kárt okozott a lánya. Erre ő nagyon megsértődött, hogy hogy merek ilyet kérni és milyen pofátlan vagyok, ha van ennyi pénzem ilyen hülyeségre akkor tudok venni egy másikat is. Erre én régóta spóroltam és szükségem van hozzá a munkámhoz is.Csak szerintem kéne kifizetnie? Én is ha összetörnék náluk valamit alap hogy kifizetném.

2022. jan. 17. 23:58
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/177 anonim ***** válasza:
48%
Hozzátok neki össze a 100 hozzászólást, legalább jobban fog örülni.
2022. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/177 anonim ***** válasza:
24%
#92 Jó. :) Várom a kamuzó válaszát. :)
2022. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/177 anonim ***** válasza:
10%

91, oké, kérdező, értem, hogy másik nickről próbálkozol...


csak elég átlátszó.


Áruld már el, amikor láttad nála a gépet, miért nem vetted el tőle? hagytad, hogy letegye a földre, majd ráugorjon. Ott voltál, hiszen állítólag tudod, hogy térddel beleugrott, mégsem csináltál semmit. Miért?


ÉS mennyire röhögtek a rendőrök, mikor ezzel beállítottál?

2022. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/177 anonim ***** válasza:
97%
#94 Nem a kérdező vagyok. :D De passzol a gyanúsítgatás a kamuzó mentalitásodhoz. Látod, ez a bajom veletek. Vaktában lövöldöztök és a saját találgatásaitokat tényként kezelitek. Ez a rohadt nagy probléma veletek. Meghamisítjátok a valóságot és hülyének néztek mindenkit, aki nem tart veletek a képzelt kis világotokba. Ez egyébként egy tőről fakad az összeesküvés-elmélet hívők és konteógyárosok agybajával. Egyáltalán nem különböztök sokban.
2022. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/177 A kérdező kommentje:

94-es.Nem a földön ugrott rá, hanem a kanapéra tette le és úgy.Az ipadet oda adtam neki játszani, direkt letöltöttem egy játékot, mert nagyon szerette volna kipróbálni. Megígérte hogy vigyázni fog rá. Azután törte össze miután elkezdte kérlelni az anyukát egy ilyen gépért, ő nemet mondott. Hogy tudnám megállítani amikor egy ilyen reakció kb 3 másodperc?

A rendőrök komolyan vettek, felvették a jegyzőkönyvet.

2022. jan. 18. 18:16
 96/177 anonim ***** válasza:
7%
Engem még mindig érdekelne, hogy jutott q gyerek kezébe egy fél millás eszköz....
2022. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/177 anonim ***** válasza:
1%
Kapsz egy magas labdát: Dobd fel a hivatalos papírt, a neveket, címeket persze töröld ki róla.... na menni fog?:D Szerintem biztos hogy nem, jó történet volt, majd este írd ki az újat.
2022. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/177 anonim ***** válasza:
0%
kanapéra nem tud akkor erővel ugrani, térddel, hogy kettétörjön a tablet.
2022. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/177 anonim ***** válasza:
2%

Tessék száz, ünnepelj....


Persze hogy nem mert kitalálta az egészet,e z ugyanaz lesz 99% aki multkor a kit kiscsaj az asztalt törte ketté és apuka a fizetést követeli, előtte meg a tv-t törték szét szintén két kiscsaj :D

2022. jan. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/177 A kérdező kommentje:
99, mégis szét tört . Tehát tud.
2022. jan. 18. 18:22
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!