Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem fizet a nővérem , mit tegyek?

Nem fizet a nővérem , mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nővérem 11 éves lánya összetörte a vadonatúj iPad pro-mat, miután megsértődött hogy anyukája nem vesz neki ilyet. Bosszúból térddel beleugrott az iPadba , ketté tört, kuka az egész nem vettem rá garanciát mert vigyázok mindenre. A nővérem csak annyit mondott hogy kérjen bocsánatot. Nem ajánlotta fel hogy rendezi a károkat. Amikor már mentek el gondoltam megkérdezem kifizeti-e mégis csak majdnem fél milliós kárt okozott a lánya. Erre ő nagyon megsértődött, hogy hogy merek ilyet kérni és milyen pofátlan vagyok, ha van ennyi pénzem ilyen hülyeségre akkor tudok venni egy másikat is. Erre én régóta spóroltam és szükségem van hozzá a munkámhoz is.Csak szerintem kéne kifizetnie? Én is ha összetörnék náluk valamit alap hogy kifizetném.

2022. jan. 17. 23:58
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/177 anonim ***** válasza:
100%

#60

Hirtelen adtam neki egy sallert, amikor mellém hozta a cicát, levágta a földre és jól rátaposott.

2022. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/177 anonim ***** válasza:
6%

Ennyire előreohozott még sose volt egy Esti mese...


:-D

2022. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/177 anonim ***** válasza:
100%
#59 Te vagy a hősöm, jól csináltad!
2022. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/177 anonim ***** válasza:
12%
59, hát persze.
2022. jan. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/177 anonim ***** válasza:
38%

Ha van a tesónak háztartási biztosítása, abban van bizonyos felelősségbiztosítás is. Pl. ha a gyerek a suliban kifocizza az ablakot...


Ha le tudják papírozni, hogy véletlen volt a rongálás, akkor fizet a biztosító.


De továbbra is fenntartom, hogy 95% kamu az egész sztori, kommentmágnes....

2022. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/177 anonim ***** válasza:
4%

nem vettem rá garanciát mert vigyázok mindenre


Tisztán látszik... már kérdezte valaki, mit keresett a földön? HA elvette valahonnan, miért hagytad? Ez nem egy pillanat, bőven meg lehetett volna akadályozni.

2022. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/177 anonim ***** válasza:
100%
#65 Mondanám, hogy nem értem az állandó kamut-kiáltókat, de vágom a pszichológiai hátterét. Csak rohadtul idegesít a sok kamut kiabálás, mert engem és az én (valós!) dolgaimat és véleményemet is sokszor lekamuzták már és baromi frusztráló. Ha nem lenne felesleges szájtépés, megkérnék mindenkit, hogy álljon le az állandó kamut-kiabálással és próbálja feltárni és megérteni, hogy miért csinálja ezt, majd elhagyni ezt a baromi idegesítő szokást. Az én szememben ezzel magatokból csináltok hülyét.
2022. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/177 anonim ***** válasza:
100%
Én irigylem a kamut kiabálókat, mert vattacukorfelhő életük lehet, ha nem tudják elfogadni, hogy durva dolgok vannak a világban.
2022. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/177 anonim ***** válasza:
100%
#68 Ez meg a másik, igen. Bár irigységet belőlem nem vált ki, de igen, amit írsz, az is része ennek.
2022. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/177 anonim ***** válasza:
6%

68: szeirntem meg nekik lehet normális életük, de persze arról nem kell kérdést kiírni....


A GYK-ra az jön, aki valamilyen szempontból eleve problémás környezetben, családban él. De nem kéne ezt általánosnak beállítani....


Ez olyan, mintha csak a baleseti híreket olvasnád, és szörnyülködnél, hogy életveszélyes kilépni az utcára, mert baleset baleset hátán...


Holott a normális életben ez elenyésző jelenség.

2022. jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!