Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek hogy elköltözzön?

Mit tegyek hogy elköltözzön?

Figyelt kérdés
Van egy nővérem aki nem amar elköltözni tőlünk. Nekünk már meg van a saját életünk és tervezünk egy második gyermeket illetve házfelújítást is. A bibi abban van hogy ha felújítjuk a házat ő lelakja. Itt lakik nálunk 3 éve és hiába mondom hogy menjen egyszerűen nem érdekli. Nem takarít még maga után sem és nem a legjobb ember. Meg van a pénze arra hogy vegyen egy házat, de neki mégis ez a kényelem kell. Kezdünk türelmetlenek lenni nagyon. Kilátásban van egy ház amit nem is adnának túl drágán és mondta hogy azt meg akarja venni, de nem tesz semmit soha. Vannak a házra érdeklődők és mondtam hogy sietve vegye meg mert elhappolják, nem érdekli az sem, csak a szavak embere. Nem főz nem mosogat nem takarít. Minsent nekünk kell megcsinálni munka és gyermek mellett. Nagyon jó lenne ha a saját lábára állna végre mert ez így nem jó. A szobája amit kapott teljesen romokban van, undorító ahogy kinéz és nem tudunk még takarítani sem mert zárja az ajtót. Lakott régebben magában akkor mindig rendezetten élt tisztaságban. Mit tegyek hogy úgymond "elűzzem"?
2022. máj. 18. 13:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Értem 30.nem olvastam végig. Köszönöm.
2022. máj. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
78%

Miért kéne erőlködnie, ha a hülye húga meg a sógora asszisztál a trehányságához?


Én már rég kidobtam volna, hogyha semmit nem csinál.

2022. máj. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
36%
Mert te aztán nagyon tudod, 27-es, hogy hogy viselkedik egy depressziós! Mondjuk, ha vennéd a fáradságot, hogy utánaolvass, akkor tudnád. Anélkül nem.
2022. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
21%
33-as. Igen, tudom. Családi és baráti körben is volt már. Diagnosztizálták is őket.
2022. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
69%

A depresszió mindenkinél máshogy jelentkezhet. Mókás azt hinni, hogy minden ember túl teszi magát a házastársa halálán x év után. Nem látom hogy írta volna akerdezo, hogy mennyi idős q nővére, de gondolom nem 70 feletti, hogy normális legyen az özvegyek számára. Egy fiatal ember halála mindig megterhelo, pláne a partnernek. Simán lehet hogy nem lépett túl rajta. Bizony, lehet depressziós.

Ettől függetlenül továbbra is nyílt beszélgetés és egy határidő kituzese a költözésre a megoldás.

2022. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!