Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Zavaró valóban? Párom előző...

Zavaró valóban? Párom előző házasságából született fiának óvodai ballagása lesz. Úgy volt a hogy a közös 20 hónapos kicsit addig átviszem anyuhoz, de az ő anyja mondta hogy miért ne jöhetne.

Figyelt kérdés

Erre a párom ideges lett hogy nem így lett megbeszélve, mert ez a nap csak a nagyról szól és mi lesz ha a kicsi hisztizni kezd stb. Mondtam hogy én fogok vele úgyis foglalkozni, nem értem őt miért zavarja?

Erre hogy ő kettesbe akart menni velem és majd ha lezajlott és haza adja a nagyot akkor majd áthozza anyutól a kicsit.

Más ezt hogy oldja meg?



2022. máj. 25. 06:09
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
79%

7-es, nincsen útban, de legalább fújhatsz a nagyra a semmiért.


Szerinted egy 1,5 éves gyereknek mégis mi keresnivalója egy ballagáson? Hát pont semmi! Meleg lesz, ezer ember, vszeg fixen végighisztizi az egészet, mert neki unalmas!


Itt csak te akarsz figyelmet magatoknak, semmi több.

2022. máj. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért kellene gyerekcsinalas előtt ismerkedni... Nem csak bszni hanem beszélgetni... Élmény lehet egy ilyen család.
2022. máj. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fene az, hogy nem vette a nevére, mert neki van már? Ez a gond, nem a ballagasrol lepasszolt kicsi.En leadnam a kicsit, egy tündér lennék a naggyal, majd azonnal döntés elé állítanám a krapekot így 20 hónap után, ha már a szuletese előtt nem tetted meg.
2022. máj. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 lali24 ***** válasza:
98%
én a helyedben nagyon átgondolnám ezt a kapcsolatot...
2022. máj. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

14/8

A mostoha nálam az amikor mindkét szülő hoz gyereket a kapcsolatba. Itt elvileg fèltestvérek a gyerekek. Bár csak vér szerint.

2022. máj. 25. 07:08
 16/41 anonim ***** válasza:
94%
Mi sosem vittük a kicsit a nagy óvodai és sulis ünnepségeire, fellépéseire. Pedig ők édes testvérek. A nagynak is jár, hogy a szülei néha csak rá figyeljenek. Anyák napján , ballagáson, farsangkor, karácsonyi műsor idejére anyukám (vagy más) vigyázott a kicsire.
2022. máj. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 ildibrexy ***** válasza:
45%
Mi például mindenhová visszük a kicsit még ballagásra is mert nincs kire bízva. Nyilván ha zavarna a ballagást akkor elviszed onnan nem értem ezzel mi a baj. Illetve itt inkább a pároddal van ilyenről meg nem is hallottam hogy valaki nem veszi a nevére mert már van egy neki. Gondolom nem akar felelősséget vállalni ha külön mentek. Ez nagyon nagyon gáz. Szedd össze magad és eroltesd azt az apasági nyilatkozatot.
2022. máj. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
97%

“20 hónapos kicsi” :DD miért nem lehet azt mondani hogy másfel éves gyerek?


másrészt meg nem tudom miért akarod a nehezebb utat választani, neked nem jó hogy nem kell egy ballagason az ordító hisztiző gyerekkel foglalkozni hanem tudtok figyelni? amúgy sem illene vinni.

2022. máj. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
97%
"Ő az apja de az én nevemen van" Tehát a faszi elutasítja a saját gyerekét. Egy kérdésem van: minek tűrsz meg egy ilyen selejtet a gyereked mellett?
2022. máj. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
92%
Így fogunk meg pasit gyerekkel. Hát ez nem jött be...
2022. máj. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!