Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Úgy érzem valami történt a...

Úgy érzem valami történt a tesómmal, nem tudom hogy mi történhetett de valami meg változott benne. a szobájában gyertyákat találtam. És egy füzetet amiben nem is tudom mintha valami mágiárol írna. Még nem láttam ehez hasonlót. Mit titkolhat előlem?

Figyelt kérdés
Pár napja reggel mikor reggelíztünk el akarta mondani az álmát de nem hagytam neki mert Anyával beszéltem telefonon egyedül vagyok az öcsémmel most itthon. Azóta nem olyan mint volt úgy alszik el hogy ég a lámpa. És azt mondta este ne hagyjam egyedül de még a fejemben sem fordult meg hogy egyedül hagynám. Szerintetek mondjam meg anyának? Beszéljek vele erről? Mi lehet a baj. Kérdeztem az öcsémet hogy mért alszik villannyal azt felelte csak mert. Hát számomra ez nem válasz kezdek aggódni
2022. aug. 24. 21:57
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
Sziasztok hát tegnap mikor elköszöntem akkor elaludtam az öcsém keltett fel. Azzal az indokkal hogy valaki van a szobájában és kiabálni akart de nem bírt. Már úgy voltam vele hogy nézek egy orvost az öcsémnek de ilyen esetekben a gyermek pszichiátriát kell hívni vagy mit kell csinálni? Nem tudom milyen orvoshoz kell fordulni. Hívtam anyát szombaton haza jön és azt mondta majd mindent elmond hát arra kíváncsi leszek. Apa hívott kérdeztem hogy átmehetünk hozzá aludni szombatig azt mondta ezen a héten éjszakás nappal alszik éjjel dolgozik majd jövöhéten átmehetünk.
2022. aug. 25. 21:41
 42/54 A kérdező kommentje:

De apa nem tudja hogy anya nincs velünk ithon. Ha tudná akkor bajt csinálna lehet szólna a gyámügynek. Apához meg nem is biztos hogy elhejeznének bennünket mivel hogy szinte csak aludni jár haza sokat dolgozik. Úgy érzem nem számíthatók

Anyára egyedül kell megoldanom

2022. aug. 25. 21:45
 43/54 anonim ***** válasza:
100%

"...kiabálni akart de nem bírt."


Na, ez a tipikus alvásparalízis. Ugye olvasgattál azóta erről?

Mindenképpen a gyerekorvosotokat kellene felkeresni, aki (remélhetőleg) majd fogja tudni a további lépéseket. (alváslabor, pszichológus, ideggyógyász, vagy valami hasonló)

Addig is aludjatok együtt és az öcséd ne feküdjön a hátán. Ha az oldalára fordulva alszik, nem lesz ilyen gondja!

2022. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
69%
Lidercnyomas. Kb. 2-3 alkalommal fordult velem elo, aztan napokig rosszul aludtam, szinte feltem elaludni. Olyan mintha valaki TENYLEG radfekudne, nem tudsz megmozdulni, semmit sem tudsz tenni a testedre nehezedo nyomas ellen. Nem alszol, de ebren sem vagy. Borzalmas erzes es az ember tenyleg azt hiheti, hogy egy rossz szellem telepedett ra!
2022. aug. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:
Reggelt. Megyek a gyerek orvoshoz a tesommal. Majd írok anya úton van haza korán hívtam hogy mondjam neki a tesomat
2022. aug. 26. 08:31
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
Neked is jó reggelt! Kíváncsi vagyok mit mond az orvos.
2022. aug. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott?
2022. aug. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:
Jó estét. Anya egyből haza jött. Igaz hogy délután 4órára ért haza de ez azért van mert mi olyan helyen lakunk ahol messze van a város még a boltba is kocsival lehet csak menni Anya házat ment nézni és abban a városban intézett magának munka helyet ahol meg vette a házat már másnap be hívták anyát dolgozni ezért az nap még szállodában aludt másnap ment dolgozni és beszélt a ház tulajdonosával meg vette a házat 3.kán költözünk mert 2.kán elvileg a tesomat haza engedik a gyermek pszichológiárol meg figyelés alatt tartsák sok vizsgálat volt az orvos reméli hogy nem paralizíse van mert az ilyen kisgyermek számára veszélyes az orvos úgy fogalmazott hogy mikor mi alszunk és rosszat álmodunk és azt álmod lyuk valaki kerget mi felébredünk és eltűnik az öcsém számára meg olyan mintha felébredne de még ott van vele az a valaki lássa öt. Veszélyes. Az öcsém már nem mer elaludni nagyon fél anya bent van vele a kórházba nem mozdul melölle. Attol félek az öcsém meg fog bolond dulni azt mondta nekem ma hogy nem álom valóság. Holnap körbe kérdezem a családot hogy ki szenvedett ebben a betegségben mert orvos szerint ez 100-százalékban örökölhető és én apára tippelek mert éjszakás de csak éjszakai műszakban dolgozik úgy van igazából hogy egyik héten délutánosként kellene dollgoznia másik héten éjszakás de ő azt mondta senkivel nem cseréli el az éjszakás műszakot. Holnap apa lesz az első aztán ha apa azt mondja nincs ilyesmi problémája akkor ha elalszik vissza megyek a házba és az összes orvosi papírjait végig nézem. Ha nem találok semmit akkor apai ágról nagyszűlöket kérdezem meg.
2022. aug. 28. 23:41
 49/54 anonim ***** válasza:
100%

Miért fontos neked, hogy kitől örökölte?

Inkább támogasd te is, hogy jobban legyen.

2022. aug. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez nem olyan ritka dolog, szerintem a legtöbb ember minimum 1x megtapasztalja élete során. Nekem is volt ilyen kb 10 éves koromban először. Az öcsédnek inkább azt kéne elmondani hogy igen, elég para tud lenni de ettől nem lehet semmi problémája, nem kell tőle félni. Mert azért elég durva hogy konkrétan nem mer aludni. 13 évesen azért már bőven nem olyan kicsi hogy ezt ne értse meg.
2022. aug. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!