Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Úgy érzem valami történt a...

Úgy érzem valami történt a tesómmal, nem tudom hogy mi történhetett de valami meg változott benne. a szobájában gyertyákat találtam. És egy füzetet amiben nem is tudom mintha valami mágiárol írna. Még nem láttam ehez hasonlót. Mit titkolhat előlem?

Figyelt kérdés
Pár napja reggel mikor reggelíztünk el akarta mondani az álmát de nem hagytam neki mert Anyával beszéltem telefonon egyedül vagyok az öcsémmel most itthon. Azóta nem olyan mint volt úgy alszik el hogy ég a lámpa. És azt mondta este ne hagyjam egyedül de még a fejemben sem fordult meg hogy egyedül hagynám. Szerintetek mondjam meg anyának? Beszéljek vele erről? Mi lehet a baj. Kérdeztem az öcsémet hogy mért alszik villannyal azt felelte csak mert. Hát számomra ez nem válasz kezdek aggódni
2022. aug. 24. 21:57
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
91%

#30

Komolyan kérdezem, hogy hol van anyátok és hogy mer 2 gyereket ilyen hosszú távra magára hagyni?

Ezt milyen rendszerességgel csinálja?

Tényleg a legjobb lenne, ha már holnap átmennétek apátokhoz és ott is maradnátok!

2022. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
én nem parázom túl. Apánkhoz meg azért mennék mert sokkal jobban figyel ránk. én már meg köszöntem nektek hogy írtatok nekem és úgy gondolom segítséget is kaptam.... Holnap majd utána nézek mindenkinek jó éjszakát.
2022. aug. 24. 23:14
 33/54 anonim ***** válasza:
97%

Jó éjszakát neked is!

És tényleg írd meg, hogy mire jutottál az öcséddel, illetve hogy döntöttél az átköltözésről!

2022. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
Majd jön nem sokára szombaton elvileg haza jön.
2022. aug. 24. 23:18
 35/54 anonim ***** válasza:
76%
De hova ment anyukád? 🤨
2022. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom hány éves korotokban történt a válás, ha kicsik voltatok akkor nyilván nem sok beleszólásotok volt, de szerintem ilyen korban már megoldható hogy átmenjetek apátokhoz ha ti szeretnétek. Legalábbis a bíróságon ilyen korban már megkérdezik a gyereket hogy melyik szülővel szeretne lakni, szóval gondolom ennek módosítására is van lehetőségetek.
2022. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:
Rendben 33-as írni fogok. Anya nem jön haza most sem akkor azonnal indulunk apához.
2022. aug. 24. 23:21
 38/54 anonim ***** válasza:
84%
B*szki, ti azt sem tudjátok, hova ment anyátok???
2022. aug. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
96%
Én még fiatalon egy horrorfilm után nem mertem aludni villany nélkül és rémálmaim voltak. Nem lehet hogy nálatok is csak erről van szó? Még mindig nem tudod mit álmodott a tesód?
2022. aug. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező. Menjetek el apukátokhoz, mert anyukátok nem tűnik normálisnak (már bocs). Itt egyedül vele van a baj. Egyébként meg az öcsédnek meg egyáltalán nem biztos, hogy alvásparalízise volt. Addig, amíg ő el nem mondja, hogy mi történt vele, te ne mondj neki ilyeneket, mert ezzel csak még jobban beparáztatod. Szerintem csak láthatott valami hülye videót, amit ki akart próbálni, ki is próbálta, és nem sült el jól. Rémálmai lettek tőle. Pontosan anyukám mesélt nekem arról, hogy egyszer ők is csináltak ilyet a húgával, és azután a húgának sok ideig rémálmai voltak. Alvásparalízisről nem volt szó, legalábbis én nem tudok róla.
2022. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!