Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Úgy érzem valami történt a...

Úgy érzem valami történt a tesómmal, nem tudom hogy mi történhetett de valami meg változott benne. a szobájában gyertyákat találtam. És egy füzetet amiben nem is tudom mintha valami mágiárol írna. Még nem láttam ehez hasonlót. Mit titkolhat előlem?

Figyelt kérdés
Pár napja reggel mikor reggelíztünk el akarta mondani az álmát de nem hagytam neki mert Anyával beszéltem telefonon egyedül vagyok az öcsémmel most itthon. Azóta nem olyan mint volt úgy alszik el hogy ég a lámpa. És azt mondta este ne hagyjam egyedül de még a fejemben sem fordult meg hogy egyedül hagynám. Szerintetek mondjam meg anyának? Beszéljek vele erről? Mi lehet a baj. Kérdeztem az öcsémet hogy mért alszik villannyal azt felelte csak mert. Hát számomra ez nem válasz kezdek aggódni
2022. aug. 24. 21:57
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:
El lett mondva neki... Csak nála ez minden napos. És már olyan mint egy zombi. Igen fontos hogy kinek van még ilyen a családban hogy meg tudjam hogy aki ezzel küzd még a családomból annak is minden napossá vált ez vagy elmúlik vagy csak ritkán fog jelentkezni. Meg ha apának vannak ilyen álmai akkor el kellet volna mondania. Lehet köze van a valláshoz is. Nem nagyon tudjuk a vállás okát sétálás közben elég nehéz írni uton vagyunk a kórházba nem rég szálltunk le a buszról. Majd írok
2022. aug. 29. 08:27
 52/54 anonim ***** válasza:
100%

Öhm, én nem akarok vészmadárkodni, de nem azt mondta a tesód, hogy valaki van a szobájában? Nem ártana átnézni a házat, mert csomó ilyen esetben kiderül, hogy TÉNYLEG van valaki a házban. És én itt most betörőre gondolok, nem paranormális jelenségre.

A másik meg. Nem szivárog semmi káros gáz a házatokban véletlenül? Mert ez is szokott ilyen esetek mögött állni.

Amúgy meg ne apukádat hibáztasd azért, ami a testvéreddel történik, mert ez nem örökletes dolog. Ezt mindenki megtapasztalja az életben. Kicsit olyan, mint a pánikroham.

2022. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy hibázztattom apát. De ha apámnak lenne úgyan ez arról beszélhetett volna. Igen így van ezt mondta a tesóm meg azt hogy az álom vissza tér és folyamatosan az a valaki jön vissza. Mondtam neki hogy ez nem valóság de azt felelte hogy ritka dolog idegenekkel álmodni de ő nem ismeri azt a valakit soha nem látta csak akkor látja mikor előjön neki ez a valami álom szerű ség. Szerintetek mondjam neki azt hogy rajzolja le hogy ki az akit lát már ma mondani akartam neki de anya előtt nem mertem. 1jén suli most menne 7.be de nem megy évnyitóra a házban nem volt senki csukva volt az ajtó.
2022. aug. 29. 22:12
 54/54 hosszúhajú ***** válasza:
100%
igen, az jó ötlet hogy rajzolja le, pszichoterápiába is szokták
2022. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!