Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Úgy érzem valami történt a...

Úgy érzem valami történt a tesómmal, nem tudom hogy mi történhetett de valami meg változott benne. a szobájában gyertyákat találtam. És egy füzetet amiben nem is tudom mintha valami mágiárol írna. Még nem láttam ehez hasonlót. Mit titkolhat előlem?

Figyelt kérdés
Pár napja reggel mikor reggelíztünk el akarta mondani az álmát de nem hagytam neki mert Anyával beszéltem telefonon egyedül vagyok az öcsémmel most itthon. Azóta nem olyan mint volt úgy alszik el hogy ég a lámpa. És azt mondta este ne hagyjam egyedül de még a fejemben sem fordult meg hogy egyedül hagynám. Szerintetek mondjam meg anyának? Beszéljek vele erről? Mi lehet a baj. Kérdeztem az öcsémet hogy mért alszik villannyal azt felelte csak mert. Hát számomra ez nem válasz kezdek aggódni
2022. aug. 24. 21:57
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
95%
Hol van anyád, hogy két kiskorút egyedül hagy, magára?
2022. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
69%
Hülyítitek egymást marhaságokkal. Tanuljatok inkább, készüljetek a tanévre.
2022. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt vagyok.

Alváslaborban diagnosztizáltan alvási apnoém van, ami egy életveszélyes alvászavar. Ehhez az utóbbi 2 évben még hallucinációkkal kísért alvásparalízis is társult.

Felnőttként is rémisztő dolog, hát még egy kisgyereknek!

Én szkeptikus vagyok, nem hiszek azokban a jelenésekben, amit éberálomban valóságként élek meg, mégis egy-egy ilyen után hetekig a hatása alatt vagyok és meg vagyok zavarodva.

El nem tudom képzelni, hogyha ez gyerekkorban történt volna velem, hogy lettem volna normális felnőtt?


Ez nagyon komoly gond, muszáj lesz beszélned az öcséddel és utána a szüleiddel!

2022. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
9ces az öcsém fura vizselkedésétől. Nem nem fogok át menni paralizísben biztos az lehet csak amit le írtál és holnap meg is nézem amit küldtél és az öcsémnek is meg mutatom és meg kérdezem még egyszer az álmát elviszem holnap a mekibe majd ott hát ha el mondja meki ért ölni tudna az a mindene
2022. aug. 24. 22:32
 15/54 anonim ***** válasza:
98%
Mit nem mersz megnézni? Amit belinkeltem, a tanulom magam csatorna, konkrétan ismeretterjesztés. Kemény 13 perc a videó.
2022. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
94%
De ja, ne szánj kevesebb mint negyed órát a józan észre, inkább parázzatok egész éjszaka...
2022. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
Jól van meg nézem. Figyelj mi nem paráztassuk egymást. Az öccsémmel annyit nem mondunk egymásnak hogy állj arrébb. Csak pár napja volt egy álma amit nem hallgattam meg és mostanában furán viselkedik mi nem olyan testvérek vagyunk akik paráztatnák egymást. Az öcsém még gyerek egyértelmű hogy aggódom. Köszönöm hogy írtatok utána járok.
2022. aug. 24. 22:41
 18/54 A kérdező kommentje:
És ha ez a paralízis igaz akkor azt nem értem az öcsém nap közben alszik és semmi baja de éjszaka meg nem mer aludni mért csak éjjel jön ez amitől fél?
2022. aug. 24. 22:45
 19/54 A kérdező kommentje:
És hozzá tenném még én is gyerek vagyok fél hetek és szégyenlem de elég parás vagyok 🤧😢
2022. aug. 24. 22:47
 20/54 anonim ***** válasza:
98%
Mert gondolom éjjel volt alvásparalízise, és a sötéttel kapcsolta össze azt hogy megijedt. Plusz nappal ott a tudat hogy van ébren lévő segítsége ha baj van.
2022. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!