Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Állandóan hülyének néznek az...

Állandóan hülyének néznek az unokatesóim, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van két unokatesóm akik elég messze laknak tőlem, csoportos hívásban szoktunk beszélgetni, de állandóan lekezelően lenézően beszélnek velem, és folyamatosan röhögnek rajtam akármennyire is komolyan állok hozzájuk, úgy érzem ki vagyok gúnyolva.


Ami főképp rosszul esik az az, hogy gúnyosan viccelnek apámról, én meg nem tudok kiállni se magamért se apámért, olyankor inkább úgy teszek mindt ha én is nevetnék rajta, hol ott nagyon megsértődve érzem magam legbelül, mit tegyek


Többször szóltam rájuk hogy eléggé bánt,de ők ezt semmibe veszik és ugyan úgy egy pár nap elteltével újrakezdik


márc. 27. 00:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha bántanak téged, akkor miért akarsz hozzájuk tartozni?
márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi történne ha azt hinnék, hogy haragszol? Mellesleg teljes joggal.
márc. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss, de azt nézik hülyének, aki hagyja magát hülyének nézni. Házhoz mész a pofonért. ¯\_(ツ)_/¯
márc. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Szüleid? Apád? Alkesz vagy mi van?

Hogyan lehetséges, hogy ennyi idős taknyok alázzák apád?

A taknyok szülei? Azok mifélék?

Kifejtenéd?

márc. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Alap dolog, hogy nem illik a másik szüleit gúnyolni, anyját, apját sem.

Rokonság pedig nem kötelez semmire, simán be lehet szüntetni a kommunikációt.

Persze, sokan gondolhatnak arra, hogy bármit hozhat a jövő, jól jöhet még a rokoni segítség.

De az sem biztos, hogy segítenek, meg ugyebár az a legbiztosabb, ha önállóságra alapozol, soha ne kelljen más segítségére szorulni!

Főleg, ha ilyen tuskó figurák.

márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ne vedd fel. Majd rá jönnek hogy haragszól rájuk és az okára is.
márc. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
22??? Mondjuk max 12-13 a kérdés alapján :(
márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
40%
Te lány vagy, ugye? :D
márc. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki kilép egy etikai keretrendszerből, bántalmaz, megaláz, neked sem kell tovább finomkodni, én fel sem venném, sőt, ha hozzátok mennének le sem mennék a szobámból.


Írnék nekik egy üzenetet, hogy akkor keressenek esetleg, ha felnőttek, változott a személyiségük, dolgoztak magukon.


17 évesek még változhatnak, de ez nem egyik napról a másikra történik, van, aki később is ilyen bunkó marad.

márc. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
ők olyan környezetben nőttek föl, ahol eléggé természetesnek számít mások, vagy egymás szüleit vicc formájában sértegetni. És bárcsak 13-éves lennék, így legalább nem érezném magam kellemetlenül, hogy nálam kisebb gyerekek gúnyólják a szüleimet. Atya ég
márc. 31. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!