Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Állandóan hülyének néznek az...

Állandóan hülyének néznek az unokatesóim, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van két unokatesóm akik elég messze laknak tőlem, csoportos hívásban szoktunk beszélgetni, de állandóan lekezelően lenézően beszélnek velem, és folyamatosan röhögnek rajtam akármennyire is komolyan állok hozzájuk, úgy érzem ki vagyok gúnyolva.


Ami főképp rosszul esik az az, hogy gúnyosan viccelnek apámról, én meg nem tudok kiállni se magamért se apámért, olyankor inkább úgy teszek mindt ha én is nevetnék rajta, hol ott nagyon megsértődve érzem magam legbelül, mit tegyek


Többször szóltam rájuk hogy eléggé bánt,de ők ezt semmibe veszik és ugyan úgy egy pár nap elteltével újrakezdik


márc. 27. 00:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
És a szüleik tudják, hogy a gyerekeik egyikük testvérét cikizik, és hagyják?
márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
A szüleik nem foglalkoznak ezzel, egyszerűen hagyják szó nélkül, mindt ha ez annyira helyén való dolog lenne.
ápr. 2. 07:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!