Atjon a baratnoje?

Figyelt kérdés
sziasztok az a helyzet hogy az ocsem 14 eves es van egy barátnője. en nem itelek el senkit csak szimplan zavar es nem illenek szerintem össze. a lany szulei kardos c*ganyok es a lany a 8 osztalyt se jarta ki. a tesom athivta hozzank amikor nem volt otthon senki es a szuleim erthetoen kiakadtak. probaltam beszelni vele de nagyon vedi ezt a lanyt. mellesleg koszonni se koszon nekemxd nem azzal van baj hogy athivta, hanem azzal hogy be se mutatta meg itthon es szerintem eloszor be kene mutatnia utana athivogatni

máj. 10. 21:00
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Namer a gyúrcsányjobb vót?! 🤣
máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
egyatalan nem dicsekszek a 8 osztallyalXD ez alap 16 evig tankoteles az ember. egyetemre jarok ha erdekel. es igen erdekel hogy mit csinal az ocsem. egyutt vannak egy ideje, a lany szulei agresszivek, egyszer elkisertuk az ocsem hozza egy vacsorara, hat az apja majdnem megutotte apamatXD nemtudjuk miert, na azota vannak problemak, de a lanyt fizikailag nem bantja
máj. 12. 22:16
 33/40 anonim ***** válasza:
52%
Én is cigány vagyok. Többségünk szemtelen, kúltúrálatlan, erőszakos, koszos, büdös, buta. Ez van, mi ilyenek vagyunk. Változni a nagy többség nem fog.
máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
bizony
máj. 13. 06:17
 35/40 anonim ***** válasza:
52%
Megesszük a pogácsát a boltba vásárlás közben. Aztán letagadjuk. Még akkor is, ha van kamerafelvétel. Cigit keregetünk, de nem is egyet, hanem többet, mert későbbre is legyen. Ácsorgunk a hüsbe, meg ücsörögünk a padon, pihenünk. Lessuk kit lehet lehuzni valamivel. A munka büdös. Nyáron meleg van, télen hideg. Mindig talalunk okot, hogy ne kelljen dolgozni. Várjuk a segélyt, mert abban vagyunk, nekünk az alanyi jogon jár. A polgármester azért van, hogy állandóan húzzon ki a szarból, mivel nekünk alsó hangon, 5-6-7 gyerekünk van. Mintha pisztolyt tartottak volna a fejunkhoz, hogy kötelező ennyi gyereket vállalni. Védekezni, hogy ne szaporodjunk, eszünk ágában sincs. Kötekedő, erőszakos, kúltúrálatlan emberek vagyunk mi cigányok, akiket sehol nem lehet megtűrni... Csak a magyar nép visel el minket. Bár a szerb cigányok is eléggé veszélyes emberek. Ja! Majd el felejtettem! Csapatban, csoportokban vagyunk kemények. Azt hisszük, ha kiabalunk, nekünk van igazunk... Stb. Hát ilyenek vagyunk mi cigányok!
máj. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
41%
#6 "összeáll cigányokkal", figyelj már te nagy magyar kislány. Mire fel nézel le bárkit is? Wow neked megvan a 8 osztályod is, hát gratulálok!!Hatalmas teljesítmény!👏🏻👏🏻Megkérdezném hogy valaha legalább egyszer is belegondoltál e hogy annak a lánynak miért nem sikerült? Ismered? Vagy mire fel beszélsz te így róla? Lényeg a lényeg, nem te vagy vele együtt, nem a te dolgod. Majd ő eldönti hogy kivel van és kivel nem.
máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemre persze🤣🤣🤣Meg mar az apja majdnem megutotte apadat amikor vacsorara kisertetek hozzajuk ezelott meg azt irtad hogy be se mutatkozott nektek semmi most meg mar a szuleitek is talalkoztak. Hazudgalsz itt ossze vissza
máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
XGDD fogyatekosok vagytok konkretan
máj. 15. 21:43
 39/40 anonim ***** válasza:
Itt konkretan a fogyatekos az pont te vagy, nem mi. Mondjuk ugyse birod felfogni
máj. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Öcséd dolga majd ha elhagyja a csajt és megverik így járt...

Nem a fajtával van bajom, hanem amazzal a fajtával... Ha tényleg "kardosok"

azok nem jók.

máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!