Atjon a baratnoje?

Figyelt kérdés
sziasztok az a helyzet hogy az ocsem 14 eves es van egy barátnője. en nem itelek el senkit csak szimplan zavar es nem illenek szerintem össze. a lany szulei kardos c*ganyok es a lany a 8 osztalyt se jarta ki. a tesom athivta hozzank amikor nem volt otthon senki es a szuleim erthetoen kiakadtak. probaltam beszelni vele de nagyon vedi ezt a lanyt. mellesleg koszonni se koszon nekemxd nem azzal van baj hogy athivta, hanem azzal hogy be se mutatta meg itthon es szerintem eloszor be kene mutatnia utana athivogatni

máj. 10. 21:00
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
45%

Tanköteles, kiskorú. Nem hagyhatja ott az iskolát.

Ide csak 16 éves kortól lehet írni.

Tanulj!

máj. 11. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
26%
Ha a szülők nemodavaló módon kardokkal pózolnak, vagy nemnormális módon kardokkal lehet látni őket, akkor lehet hogy állandóan kompenzálni akarnak valamit, valami belső hiánysságot, és a lányt nem jól nevelik. Van valami aggresszív dolog a szülőkben, vagy látszik, hogy bántják valamelyik gyereküket?
máj. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
11%
A lány hogyan maradt ki a suliból? Bántják otthon esetleg? Öcséd hogyan védi a lányt? Ha sajnálja a lányt, sajnos igaziból segíteni csak felnőtt meg szakember segítséggel lehet jól, egyedül nagyon nehéz.
máj. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
71%
Majd szétmennek,hagyjad a fenébe. Amúgy akik itt toleránskodnak, garantálom, hogy még nem volt dolguk eredeti jó fekete tszygánnyal. Nekem volt és garantáltan a 90%uk az, aminek a többség tartja őket. Szóval értékeket eltenni, ajtót bezárni. Nem kérek privátot
máj. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
78%

Még jó, hogy NEKED semmi közöd az öcséd életéhez. Inkább a sajátoddal foglalkozz, van mit ;)


A szüleid dolga a gyereket nevelni és terelgetni nem a tiéd "jót akarok" címen.

máj. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Ti is romák vagytok amúgy és ez a kardos cigány elfogadhatatlan nálatok?
máj. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
53%
igaz,hogy semmi köze hozzá kivel jàr a tesója,de itt biztos örült volna mindenki,hogy egy bukott c.igóval jár aki sose köszön. hagyjuk már milyen álszent itt mindenki.
máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
A gyerekbántalmazás jeleire érdemes figyelni, főleg a lány érdekében, és ha vannak red flag-ek, baljós jeleek, akkor meg kell próbálni valahogy segítséget kérni. Egy 14 év körüli lány (tegyük fel hogy kb. kortársak) ha kimarad a suliból, az nem utal támogató családi közegre, és a kardok sem sejtetnek jót. Ha komolyabb rosz érzésed van, meg lehet próbálni az isolapszichológussal beszélni.
máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Ha nem bántják a szülei a lányt, hanem gyszerűen csak egyszerű emberek, de nem agresszivak, az persze más helyzet. Sajnos nehéz megmondani a lány látása nélkül.
máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
52%

Elég gagyi liberális válaszok és gondolatmenetek vannak." A szülei feladata hogy felneveljék az öccsét, nem egy testvér dolga." Nos... nekem ugyan nincsenek testvéreim, de úgy vélem egy idősebb testvér odafigyel az öccsére, húgára hogy jó úton haladjon a felnőtté válás felé és minél kevesebb hülyeséget csináljon.

Egyetértek azzal aki ezt a helyzetet problémaként látja. De ugyanakkor ahhoz hogy példát mutass kedves kérdező a testvérednek tanulj meg rendesen írni és összeszedett egész mondatokat produkálni.

És hogy mi a megoldás? Beszélj a tesóddal hogy ezzel a saját jövőjét fogja tönkretenni.


1. és 4. válaszadó voltam.

máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!