Atjon a baratnoje?

Figyelt kérdés
sziasztok az a helyzet hogy az ocsem 14 eves es van egy barátnője. en nem itelek el senkit csak szimplan zavar es nem illenek szerintem össze. a lany szulei kardos c*ganyok es a lany a 8 osztalyt se jarta ki. a tesom athivta hozzank amikor nem volt otthon senki es a szuleim erthetoen kiakadtak. probaltam beszelni vele de nagyon vedi ezt a lanyt. mellesleg koszonni se koszon nekemxd nem azzal van baj hogy athivta, hanem azzal hogy be se mutatta meg itthon es szerintem eloszor be kene mutatnia utana athivogatni

máj. 10. 21:00
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
nem is tudom mier irtam ki ide amikor itt vsak megsavanyodott fidesz szavazok vannak. egy notmalis dolgot nem tudok leirni hajra magyaroszag
máj. 10. 21:33
 12/40 anonim ***** válasza:
85%

"Jót akarok neki."

A kontrollmániás nárcisztikus egyik fő mondata. Sajnos ő maga sosem veszi észre, hogy mi a gond. Mert nem is érti.

Hagyjátok szerintem ezt a kiscsajt.

Nincs sajnos agya.

máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim válasza:
94%
Hivd ki boxolni a kardoscigany lanyt, vivd ki a tiszteletet, amugy nem a te eletedet, amugyis 14 evesen annyira tartosak a kapcsolatok, hogy 3 honapig se veled se nelkuled aztan meg valamelyik megcsalja a masikat a szomszed Dzsenivel, te meg szedj osssze egy 60 eves 10 diplomas faszit aztan te is hivasd at.
máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
94%
A témához hogy jön a fidesz? a lány fideszes és azért nem szimpi vagy miért?
máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
velemenyem szerint attol hogy a testveremmel ket kulon ember vagyunk, attol meg en is felelősséggel tartozok fele. felek hogy esetleg teherbe esik a csaj mert naluk ez szokas, mondta is hogy szeretne. ez nem tortenhet meg!!!!
máj. 10. 21:51
 16/40 anonim válasza:
82%
14 evesen csak van annyi esze, hogy huzzon valamit a faszara, mellesleg ha nem lennel rasszista lehet meg koszonne is neked.
máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
💀💀💀💀💀💀💀
máj. 10. 21:59
 18/40 anonim ***** válasza:
91%

Most elkezdtél hazudozni, drámázni kérdező. Hogy masokból is, ellenszenvet és rasszizmust hozz ki.

Kamuzol vagy tényleg ennyire buta vagy?

máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
94%

Nem az anyja vagy, nem a te dolgod. Majd a szülei elbeszélgetnek vele, vagy nem?

A "nekem megvan a 8 általános" nem nagy kunszt, nem kell dicsekedni vele. Jézusom...

A kérdésedben szó se volt arról, hogy abbahagyná a sulit, most akkor az a probléma, vagy egy másik rassz? Amúgy meg minek írod le, hogy te nem ítélsz el senkit, ha közben de, pontosan elítélsz.


Reméljük a szüleid rendesen felvilágosítottak mindkettőtöket és akkor nem csinál gyereket...

máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
73%
14 éves, meddig ez? 2 hétig? Felesleges erről kérdést kiírni
máj. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!