Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miert nem áll ki mellettem a...

Miert nem áll ki mellettem a párom?

Figyelt kérdés

Most hetvegen lesz parom apukájának a szülinapja es úgy volt 6-an leszunk de tegnap beállitott parom batyja aki tavaly eleg csunyan beszelt velem es azota sem kert bocsanatot igy mondtam a paromnak,hogy en nem szeretnek menni..azota nem beszel velem,elvonult kulon szobaba aludni...

En annyit vartam volna hogy legalabb megemliti a batyjanak hogy jobb a bekesseg es egy bocsanatkeresbe senki nem hal bele...ha ez megtortenne szo nelkul mennek de igy nincs kedvem es elszomorit hogy a parom ki se all mellettem,hogy mondaná megerti rosszul esik es finoman beszelne a batyjaval...

Jól latom vagy nincs igazam?


máj. 11. 05:23
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse tudjuk meg, elment-e, mert nem olyan válaszokat kapott, mint várt és besértődött.
máj. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
41-es! Azt ne mondd, hogy úgy viselkedik a Kérdező, mint egy hisztis picsa! Még a végén a Te Apud szülinapjára sem fog elmenni ez végett!
máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!