Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miert nem áll ki mellettem a...

Miert nem áll ki mellettem a párom?

Figyelt kérdés

Most hetvegen lesz parom apukájának a szülinapja es úgy volt 6-an leszunk de tegnap beállitott parom batyja aki tavaly eleg csunyan beszelt velem es azota sem kert bocsanatot igy mondtam a paromnak,hogy en nem szeretnek menni..azota nem beszel velem,elvonult kulon szobaba aludni...

En annyit vartam volna hogy legalabb megemliti a batyjanak hogy jobb a bekesseg es egy bocsanatkeresbe senki nem hal bele...ha ez megtortenne szo nelkul mennek de igy nincs kedvem es elszomorit hogy a parom ki se all mellettem,hogy mondaná megerti rosszul esik es finoman beszelne a batyjaval...

Jól latom vagy nincs igazam?


máj. 11. 05:23
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
86%

Én nem értem, hogy az apja szülinapja esetén te miért gyerekeskedsz a testvére miatt. Az a nap az apáról szól, nem rólad, meg a te konfliktusodról egy harmadik személlyel, szóval szerintem gyerekes gőg, hogy te a jelenlétedet megvonod az eseményről ami lehet jól esne az apának...


A felnőtt viselkedés az őszinte kommunikáció lenne TŐLED, de ne azt mondd, hogy te nem mész, hanem azt fejts ki a párodnak, hogy téged mi bánt, de ne a jelenléted megvonását ne azokon verd le, akik semmiről nem tehetnek? Akkor most az apa pl. nem sértődhetne meg azon, hogy te nem mész el a szülinapjára?...

máj. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
78%
A pasikat nemszokta érdekelni ez a műhiszti. Nem kért bocsánatot, mert szerintem ő már el is felejtette a szituációt. Mivel lennél előrébb, ha a tesód felhívja, hogy kérjen bocsánatot? Ő meg azután elmondja, hogy sajnálom, hogy egy éve ezt mondtam. Én nem érezném jobban ettől magamat. Sőt. Nekem inkább megalázó lenne, hogy bocsánatot kérettem mint valami hercegnő.
máj. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
79%

Mi is mentünk a mama szülinapjára, pedig sem én, sem a párom nem beszélünk anyóssal. Most szegény mama nem ártott semmit, hogy mi ne menjünk.

Ugyan az a szitu. Nem a párod apjával van zűr, ne rajta csattanjon.

máj. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
43%
A párod tesójának mi a rossebért kéne melléd állnia egy kettőtök közti konfliktusban? Nyilván nem fog, a testvére mindig a testvére volt és lesz is, te meg egy partner. Aki mellesleg tényleg egy hisztis pin@, ha alsóhangon majdnem fél évvel később is játssza a drámát, nem mellesleg a szerelme apukájának a napján, aminek semmi köze se a tesóhoz, se HOZZÁD. Ja hogy ez a legfőbb baj, nem rólad szól…
máj. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
23%

Itt inkább arról van szó, hogy ő a bátyjának ad igazat. Örülj neki, hogy a párod pártatlan ember, aki racionálisan gondolkodik, és nem fogja csak azért a te pártodat, mert te vagy a párja, ha egyszer nem veled ért egyet. Felnőtt ember, saját véleménnyel, fogadd el, hogy nem mindenki gondolkodik úgy, ahogy te.

A születésnapra meg jobb, ha nem mész, nem kell mindegyiken ott lenned, legyen olyan alkalom is, amikor az öreg csak a fiaival van.

máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
54%
Párod is óvodás módjára viselkedik. Te is tedd ezt, me beszélj azzal, aki megbántott, vagyis párod tesójával. Úgy látszik, náluk a családban ez a módi.
máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
66%

1. A történet egyik fele. Apósod arról, hogy te az egyik fiával nem vagy jóban, nem tehet. Csak azért nem elmenni, mert te nem kedveled a sógorod és ő is ott lesz, nettó hiszti.


2. A sztori másik fele. Ha a párom azért, mert a tesója csúnyán beszélt velem bocsánat kérés nélkül, és nem vagyok ezért hajlandó olyan rendezvényre menni ahol ő is ott van és elmenne tőlem külön szobába aludni, másnap már nem lenne a párom. Úgy költöznék el, mint a pinty, ha nem hajlandó elfogadni, hogy nem tűröm, hogy megalázzanak és utána még családi rendezvényen bájologjak.

Szerencsére az én férjem a családi rendezvény kellős közepén is kiáll értem, és ha kell akárki születésnapján ott hagyja a családot, ha azok nem hajlandóak a kötekedéssel leállni és sértegetnek vagy engem, vagy a gyerekeinket.

máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
41%
Örülj neki, hogy külön alszik, nyugodtabban tudsz így aludni.
máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
43%
Ezzel, hogy elvonult külön szobába aludni, meg nem szól hozzád, tulajdonképpen szakított veled, csak azt vârja, hogy te mondd ki, hogy vége.
máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
50%
Le hülye p*csázott és ezt te azóta is dédegleted sérelemként? 😅 Neked komoly problémáid lesznek még az életedben.
máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!