Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miert nem áll ki mellettem a...

Miert nem áll ki mellettem a párom?

Figyelt kérdés

Most hetvegen lesz parom apukájának a szülinapja es úgy volt 6-an leszunk de tegnap beállitott parom batyja aki tavaly eleg csunyan beszelt velem es azota sem kert bocsanatot igy mondtam a paromnak,hogy en nem szeretnek menni..azota nem beszel velem,elvonult kulon szobaba aludni...

En annyit vartam volna hogy legalabb megemliti a batyjanak hogy jobb a bekesseg es egy bocsanatkeresbe senki nem hal bele...ha ez megtortenne szo nelkul mennek de igy nincs kedvem es elszomorit hogy a parom ki se all mellettem,hogy mondaná megerti rosszul esik es finoman beszelne a batyjaval...

Jól latom vagy nincs igazam?


máj. 11. 05:23
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem szakits a pasiddal. Ez a csalad csak jobbat erdemelhet mint te.

Ezt a hisztit 🤦‍♀️

máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
56%

Mar az ovodas gyerekemnek is azt tanitom, hogy ne engem nyuzzon hanem menjen es beszeljek meg a masik gyerekkel.


Ugy latom te leragadtal egy ovi alatti szinten.


Hovatovabb tegyuk fel a parod kozbejar az erdekedben.


" -Te józsi kérjééé má bocsanatot a julitol mert tiszta hiszti nem birom

- Oke béla meglesz...


- Bocs juli"


Most ettol neked tenyleg jobb ? 😂 es ha nem ket bocsanatot ? Akkor meg 10 ev mulva is azert hagyod ki a csaladi ebedet merg jozsi beszolt 10+ eve ? 😂

máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
56%

Teljesen igazad van Kerdezo. A bugris nem tud viselkedni, a baratod nem all ki melletted es ezzel magat minositette, LE.

Amugy nem ertem! Nem ertem, hogy ebben az esetben MIERT NEKED kene odalallni, amikor MINDEN MAS esetben a felesegek a ferjuktol varjak el, hogy allitsanak az anyjukon: a necces anyoson! Nem kicsit furcsa am ez az alszent kettos merce... ;-)

máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem az ünnepeltnek, a párod apjának mondd el, hogy mi történt, és kérd meg, hogy válasszon, melyikőtök menjen a születésnapjára. Így az lesz ott az ünnepségen, akit az ünnepelt szívesen lát, nem kell magyarázkodnod senkinek, ha esetleg nem te leszel ott, és neked sem kell találkozni olyan emberrel, aki megsértett. De a párod mindenképpen menjen az apja születésnapjára, akár veled, akár nélküled. Ez az egyetlen konfliktusmentes megoldás.
máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
84%
Persze, 24-es, nagyon konfliktusmentes azt mondani a párja apjának, hogy válasszon közte meg a gyereke között 🤣🤣🤣🤣
máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
83%

Egy tavalyi sztori miatt most hisztizel? Akkor miért nem rendezted le?

Komolyan azt hitted, hogy a másik gyerek nem lesz ott azapja szülinapján? Meghívtak, menj el. Legközelebb nem hívnak, aztán azért is hisztizhetsz...

máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom minn vesztetek ösdze,de nem is ez a lényeg. Az azért már kicsit necces,hogy egy év alatt te és a párod nem jutottatok előbbre ebben a dologban. Nalunk ha ilyen előfordul,mert volt hasonló,akkor a párommal megbeszéltük,érvekkel,és közösen döntünk,hogy mi legyen.
máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
64%

A párodnak van farka, de nem férfi. Pusztán a faroktól nem lesz senki az.

Nem hajlandó kommunikálni, nem is tud, tehat egy elég bunkó ember.

Nem tudja, hogy a családban hogyan kell viselkedni, hol kell meghúzni a határt!

Elsősorban a testvérének nem kellett volna lehetőséget adjon, hogy belemásszon a köztetek levő konfliktusba, es ha már megtette, akkor kellett volna kikérje számodra a hangnemet es meg kellett volna kérje, hogy ne szóljon bele a vitába. Azt ti ketten kell elintézzétek, nem a testvére.

Es a határt közted es a testvere közt ő kell meghúzza, mert neked semmi közöd a testvéréhez, ti a férjed által kapcsolódtok egymáshoz, es ő is kell tiszta vizet öntsön a pohárba.

Sajnos egy csimpánzzal élsz

máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
30%
Miért az nem bunkóság, hogy a csaj mások előtt állt le vitatkozni a párjával? Normális emberek ezt a 4 fal között szokta nem pedig mások füle hallatára. Én is hiszti picsáztam volna. Ha nekem hallgatnom kell a vitáját, akkor ő meg ne sértődjön meg, ha véleményt alkotok. Ő bocsánatot kért, hogy mások füle hallatára vitázott amire lehet más nem is volt kiváncsi?
máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
79%

Ha mások előtt vitázik a párjával, akkor sem illik beleszólni senkinek es ha valaki pontrateszi a nőjet akkor meg kerje az illetőt, hogy ne szóljon bele es ne engedje meg magának hogy sértegesse a nőjét

De a férfi aki szereti a nőjét ezt ösztönösen teszi, ha meg kell kérni rá, ez régen rossz!

máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!