Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miert nem áll ki mellettem a...

Miert nem áll ki mellettem a párom?

Figyelt kérdés

Most hetvegen lesz parom apukájának a szülinapja es úgy volt 6-an leszunk de tegnap beállitott parom batyja aki tavaly eleg csunyan beszelt velem es azota sem kert bocsanatot igy mondtam a paromnak,hogy en nem szeretnek menni..azota nem beszel velem,elvonult kulon szobaba aludni...

En annyit vartam volna hogy legalabb megemliti a batyjanak hogy jobb a bekesseg es egy bocsanatkeresbe senki nem hal bele...ha ez megtortenne szo nelkul mennek de igy nincs kedvem es elszomorit hogy a parom ki se all mellettem,hogy mondaná megerti rosszul esik es finoman beszelne a batyjaval...

Jól latom vagy nincs igazam?


máj. 11. 05:23
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
93%

Egy múltbéli dolgot felesleges lenne most előhozni, akkor és ott kellett volna a párodnak kiállnia melletted, és ha nem tette ezt már régen meg kellett volna beszélnetek. Most már a gyerekes viselkedésed a báttyal szemben, és a tiszteletlenséged az apóssal fog feszültséget kelteni. Legyél nagyvonalú és hátha majd magától mondja ki a sógor a bűvös szót. A leírásodból az derül ki, hogy egyébként nem találkoztok gyakran, szóval ha nem is kér bocsánatot, egy pár órára el lehet viselni a jelenlétét - ami nem jelenti, hogy bájcseverészni is kell vele.

Nekem egyébként az is fura, ahogy most a párod duzzogással reagált... valami úgy érzem kimaradt a történetedből....

máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
58%

Itt nem a sógor kell kimondja a bűvös szót és nem tőle kell kikoldulni, mert méltatlan! Itt a férj kell kiálljon es azt mondja, hogy többet ezt a hangnemet nem fogadom el a feleségem irányában! Es meg van oldva!

Nem kell belevonni az apóst, a macskát es a tűzoltókat senkinek semmi köze, kulönben akkor bárki bánthatja a férje mellett és az ül és hallgat , akkor ugyanúgy valaki megfoghatja a fenekét, stb es akkor mit csinál, nekiáll verekedni sajat magáért, amíg a férje duzzog? A ferfi egyik funkciója a védelem!

máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
57%
Mi volt itt a pontos történet? Kezd kicsit kusza lenni a történet.
máj. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező! Nektek kell kiállnotok magatokért és egymásért.

Én nem féltem párom keresztapját kiosztani, mikor párom egész famíliája előtt elkezdte alázni a páromat.

Mikor megmondtam neki a magamét érdekes mód mindenki csöndben maradt.

máj. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a párod családjától könnyen véded meg a párodat, kiváncsi vagyok a sajat családodtól megvédeni ha ugyanolyan könnyű…
máj. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudjuk, mi történt, az is lehet, hogy a pasi kérte ki a tesója véleményét. De aki hónapokkal később is ezen drámázik ahelyett, hogy ott és akkor védte volna meg magát vagy épp kérné számon most a sógort (mármint ő maga, nen sunyi módon mással közvetíttet), az valóban egy hisztis pcsa, aki nem bírja elviselni, ha nem minden kizárólag róla szól.
máj. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
0%
Elmentél, kérdező?
máj. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
35! Nagynénémet is elküldtem a halál f.szára, mikor pofázott.
máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
48%
Mivel bántott meg a bátyja? Mert hogy bocsánatot kellett volna kérnie az biztos...
máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha ennyire nem bírsz magaddal, maradj otthon, mindenki jobban jár....
máj. 18. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!