Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem túlzás az ilyen mértékű...

Nem túlzás az ilyen mértékű testvéri szeretet?

Figyelt kérdés

Van két lánytestvér, 25-26 évesek. Mindegyikük házas, gyerekeik vannak. Az egyikük a kolléganőm.

Annyira össze vannak nőve, hogy ha 3 napig munka van, akkor a harmadik napon már azt halljuk tőle, hogy jaj, mi lehet a tesómmal, holnap megyek hozzá, meglátogatom. Napjában többször hívják egymást telefonon. Minden szabadidejüket együtt töltik. Múlt héten például szerda, csütörtök, pénteken dolgoztunk. Szombatra terveztünk egy kis kerti partit egyikünknél. Hívtuk őt is, de elutasította azzal, hogy három napja nem látta a tesóját, menni kell hozzá. Tulajdonképpen a külvilág számukra nem létezik, csak a másik.



2012. máj. 7. 14:30
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kérdésedből is süt az emberszeretet.
2012. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
Szeretik egymást, jól érzik magukat együtt. Nekik így jó. Hol a probléma?
2012. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Ott a probléma, hogy a legtöbb ember sajnos nem bírja felfogni, hogy nem minden embert ugyanazok a dolgok és kapcsolatok teszik boldoggá. :)
2012. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tulzas.
2012. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Én sem mennék veletek bulizni!A kérdésed leírása és a kommentjeid magukért beszélnek...
2012. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
0%
én értem, amit írsz. és egyetértek veled, ez számomra már túlzás. én is imádom, szeretem a testvéremet, és most, hogy mindketten elköltöztünk sokkal kevesebbet találkozunk a munka miatt stb. igyekszünk néha eljárni vásárolni együtt, átmenni a másikhoz beszélgetni, de nem halunk bele, ha csak hetente egyszer látjuk egymást. teljesen különböző a baráti körünk, én eljárok az enyémekkel, ő a saját barátaival, és amikor egyikünknek sincs programja, akkor összefutunk. az, amit te írsz, sztem tökre nem normális :s nehogymár ne tudjon néha elmenni mással is... rühellem az ilyet. jöhet a lepontozás :)
2012. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Bár nekem lenne ilyen testvérem... Akihez így kötődöm.

(Nekem nagyon rossz volt a kapcsolatom a testvéremmel mindig, ezért irigylem az ilyet...)

Minden esetre egyáltalán nem beteges, nem értem, miért baj, hogy különbözőek vagyunk, mindenkinek más dolgok fontosak...

2012. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
Én értem amit írtál. Én a testvéremmel voltam ilyen jó viszonyban, és meg is ittam a levét, mert mióta megnősült nem érdekli semi más cask a felesége, és hiába dolgozik még akkor is beszélnek, írnak egymásnak. Én is szeretek sok mindenkit, és voltam szerelmes, de ha az emberek nem tudnak levállni egy másról nagyon fognak majd szenvedni, mert hiányozni fog a másik, mivel a másik fél most már kizárólag egy emberrel foglalkozik és apum sem sem mamam nem erdekli többé.
2015. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!