Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most mit tegyek? Nagyot...

Most mit tegyek? Nagyot csalódtam a húgomban, de mégsem akarom bajba sodorni?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni.

A múlt héten két napra kórházba kellett mennem. A férjem éjszakás volt és nem kapott szabadságot.

Úgy oldottuk meg, hogy reggel mikor hazaért elvitte q lányunkat oviba, délután érte ment, este pedig átjött a húgom ittaludni, hogy legyen ki felügyel éjszaka.

Két hét múlva lesz a férjem testvérének az esküvője és elkérte azt a fejdiszt amit én viseltem az esküvőnkön anno. (egyedi darab, az érzelmi és anyagi értéke is magas)

Ma ahogy elő akartam venni a dobozt, láttam, hogy máshogy van mint volt (üvegvitrin, ritkán takarítom, szóval észrevehető volt)

Hát, nem volt benne a fejdísz. A hozzá való fátyol megvan, de a dísz maga sehol.

Tulestem pár sokkon és síráson, és lehivtam a húgomat.

Bevallotta, hogy a megbeszéltek ellenére lehivta egy barátnőjét aki itt is aludt.

A barátnő viszont családi nyaraláson van, jövő héten jönnek haza, csak a nagymama van otthon. Szegény nénit meg nem akartam ijesztgetni azzal, hogy lopással vádolom az unokáját.

Meg ugye, abban sem merek 100%osan biztos lenni, hogy nem-e a húgom vitte el.

A férjem szinte őrjöng, rendőrt hívna, mert nagyértékű a lopás.

Viszont ha balhét csapok a húgom nem áll mega szüleink, nagyszüleink előtt.



2014. júl. 10. 14:02
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Na szépen elküldte.

Naszóval...

Voltak olyan fülbevalók, amik még a bolti csomagolásukban voltak.

De bizsu gyöngyök, satöbbik.

A nagymama majdnem rosszullett.

Kedves utolsó. Értem amit mondasz, de ez bármennyire is csúnyán hangzik, nem az én felelősségem. Én felelős vagyok a kislányomért, a pocaklakómért, talán egy kicsit a húgomért.

Ezért a szarkáért a saját szülei. Ha hazaérnek beszélek velük.

Azért se akartam rendőrt hívni, mert a saját családomnak is kárt okoztam volna.

Sógornőm megpróbálja megjavítani, a számlát pedig benyújtom a szülőknek.

2014. júl. 13. 17:26
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, hogy leírtad, kérdező. Én vagyok az, aki küldte a linket a lopós gyerekekről.


Most már világos. Bocsi, csak nem értettem teljesen, hogy most a húgod vagy a barátnője volt a tettes. Ezek szerint a barátnő. Így már értem, teljesen igazad van, ez már tényleg nem a te felelősséged. A leírtak alapján biztos, hogy van valami lelki baja a lánynak, de remélhetőleg majd a családja foglalkozni fog ezzel.


Szomorú ez. :(


Azért örülök, hogy meglett a fejdísz.

2014. júl. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 acelsziv ***** válasza:
100%
hú ez nagyon durva, főleg hogy kiderült: már korábban is lopott tőletek. Remélem a szülei nektek és a nagymamának hisznek majd, mert hogy tagadni fog az biztos.
2014. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha kleptomániás, ráférne egy kezelés, de akkor ne engedjétek többé a holmitok közelébe.
2014. júl. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy megkerült és javítható. Nagyon kíváncsivá tettél , hogy milyen lehet egy ilyen fejdísz aminek a részei a nagymamáktól származnak. Maga az ötlet is szuper. Ha lesz időd és kedved tennél fel fotót róla? Akár a Nagy Napodon készült fotót amin kitakarod az arcod. Biztos csodás darab ha a sógornőd is ebben szeretné kimondani az Igent.
2014. júl. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
9%

Egy szar fejdísz, nem a világ vége!

Ráijesztenék a húgomra, és a lányra, hogy szerezzék elő, mert kapsz lesz!

Ha nem lesz meg, így jártál!

2015. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!