Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most tényleg én vagyok a...

Most tényleg én vagyok a rossz testvér? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 14 éves húgom, Karácsony előtt nézelődtünk a H&M-ben és kinézett magának egy ruhát szilveszterre. Ez volt az: [link]

Gondoltam, hogy ha tetszik neki akkor megveszem neki karácsonyra, előtte anyát is elvittem megmutattam neki.. Azt mondta, hogy ezt nem engedné neki felvenni. Kiválasztottunk egy másikat amit meg is vettem. [link]

Most átadtam neki, elkezdett dühöngeni, hogy miért ezt vettem neki .. meg ha már ezt vettem akkor vehettem volna neki hozzá cipőt is meg táskát .Sajnos nem tudtam neki másat hozzá venni mert december elején vettem egy lakást amit jelenleg felújítok ami elviszi szinte az összes pénzemet. Mondtam neki, hogy más még ennyit sem kap még is örül, te pedig elvagy kényeztetve. Erre ordítva annyit mondott hogy én vagyok a világ legrosszabb testvére. A ruhát a földre dobta és beszaladt a szobájába. Én fogtam magam és eljöttem a lakásomba. Fogalmam sincs mit csináljak most.. Haza nem akarok menni mert nagyon kiosztanám és karácsonykor nem akarok veszekedni, de a lakásba nincs még berendezés csak egy kanapé.



2014. dec. 24. 22:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ő a rossz testvér, és el is van kényeztetve nem is kicsit. Talán kérd meg a szüleid hogy beszéljenek vele, és tegyék helyre (ha eddig ez elmaradt)
2014. dec. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

A testvéred egy dühöngő kistini, nagyon csúnyán viselkedett. Nyilván nem vagy emiatt rossz testvér, de ezt te is tudod. A szüleid dolga megnevelni, és rászólni emiatt. Vagy egyszerűen ignoráljátok, és majd abbahagyja a hisztit.

De emiatt elszaladni otthonról... ne haragudj, de ez is elég gyerekes.

2014. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj vele, kiosztani sem kell, hagy duzzogjon majd abbahagyja.

Szerintem nagyon csinos ruhát vettél neki, szebbet mint amit ő kinézett. De arról nem te tehetsz, hogy nem tudja kulturáltan kinyilvánítani a nem tetszését.

2014. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem jobb a második ruha mint az első :)
2014. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ez volt a legésszerűbb megoldás hogy elmegyek otthonról, mert a másik az lett volna, hogy úgy össze veszünk karácsonykor hogy abban nem lett volna köszönet. Anyáékat akartam megvédeni a veszekedéstől, így inkább eljöttem.
2014. dec. 24. 22:40
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem cserélted fel a két képet véletlenül?Második sokkal csinosabb!Sajnos tényleg nagyon el van kényeztetve...viszont emiatt meg ne te érezd rosszul magad,hiszen te szívből és jó szándékkal adtad neki.Ne ücsörögj a lakásodban egyedül.Menj haza és max ne szólj hozzá.Ha van egy kis esze belátja hogy nagyon bután viselkedett.
2014. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem cseréltem fel a ruhákat, az elsőt választotta Ő, a másodikat vettem meg. Lehet egy félóra múlva haza indulok. Még nekem is nyugodom kell egy kicsit.
2014. dec. 24. 22:46
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
anyudék nem kommentálták az esetet? nekik kellene megnevelni az elkényeztetet hercegnőt.
2014. dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
*elkényezteteTT
2014. dec. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Akartak vele beszélni, de az ajtaját nem nyitotta ki. Azóta nem tudom mire jutottak vele, biztos beszéltek vagy beszélni fognak vele.
2014. dec. 24. 22:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!