Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A hugomnak nem kell a közös...

A hugomnak nem kell a közös kasszába adnia nekem meg igen?

Figyelt kérdés

A hugom 18 én pedig 20 éves vagyok. Mindketten otthon lakunk mert még tanulunk. Nem élünk rosszul, de vannak tartozásaink. Viszont

a hugommal dolgozunk nyáron kb ugyan annyit keresünk mind2en. Nekem haza kell adnom ebböl havonta 30.000et neki meg semennyit.

Mikor ezt szoba hozom azzal jönnek otthon hogy neki ebböl gyogyszereket kell vennie. Van egy betegsége (valami gyulladás a beleiben vagy mi) amit nem lehet gyogyitani és havonta kell rá venni kb 13ezerért gyogyszert.

Volt hogy anyuék megvették neki titokban ami miatt kivertem a raplit hogy bele se kell adnia, meg még fizetik is neki, erre jött a válasz hogy: élete végéig gyogyszereken kell élnie meg hogy minden honapban ennyit kell majd rá költenie élete végéig, legalább most had segitsenek neki. Szoval kb én állom a hugica gyogyszerezését. Remek. Kinek mi erröl a véleménye?


2015. júl. 9. 15:17
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
45%
egy önző kcsg vagy... a húgodnak dolgoznia se kellene ,arra gondoltál már hogy arra spórol ha majd kell megvehesse magának a gyógyszert? de gondolom ennyi nem jut el a hatalmas agyadig.
2015. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
56%

Én nem tudom, de ha jól emlékszem, nővéremmel utoljára 8-10 éves korunkban volt téma a ki mennyit és mit kapott a szüleinktől.


Ideje lenne kinőnöd ebből. Lassan anyányi nő vagy, te is ott élsz anyádékkal, semmit nem tettél le az asztalra, de a 18 éves krónikus beteg húgodtól sajnálod a gyógyszerét.

2015. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
41%
Nekem az a véleményem, hogy egy idióta hülye p*csa vagy. Igazából kiraknálak, ha a lányom lennél.
2015. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
40%

miért ne lenne beleszólása a szülőknek? 20 éves felnőtt ember. miért kéne eltartaniuk főleg ha dolgozik és van pénze? :D de amúgy meg kicsit önző vagy kérdező nem gondolod?

ha neked lenne vaslami betegséged és a testvéred így állna hozzád akkor meg fel lennél háborodva

2015. júl. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy mivle beteg kivan nyalva a sgge. Mint itt is. Nem arrol van szo hogy zavar hogy neki gyogyszert vesznek hanem hogy neki azzal az indokkal nem kell a kasszába bele adnia hogy "gyogyszert vesz belöle" na ennyi. Lehet utálkozni kiváncsi lennék ezt más hogy trné
2015. júl. 10. 08:20
 26/46 anonim ***** válasza:
58%
Nézd, van egy colitis ulcerosám. Megveszed? Boldogan fizetek érte havi 30 ezret, ha egészségesen élhetek, és te szenvedsz vele tovább.
2015. júl. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
65%
Senki nem utálkozna egy egészséges féltékenykedés miatt. De ritka undorítóan beszélsz a beteg húgodról.
2015. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
53%

Undorító a hozzáállásod. Óvodás szinten vagy. Ez ám a testvéri szeretet... a húgod valószínűleg crohn beteg vagy colitis ulcerosa-ja van. Nèzz már utána ez mivel jár hosszú távon.

Ha az én húgomnak lenne bármi betegsége, segíteném ahogy tudnám, akár pénzzel is. Így is költök rá gyakran, pedig van saját pénze is.

2015. júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy beteg, de nem értem hogy neki miét jár az hogy 70.000et megkeresi meg én is és nekem adni kell haza neki pedig nem csak mert beteg!
2015. júl. 10. 09:21
 30/46 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy sajnálod. Hosszú évek alatt azt sem tudtad megjegezni mi baja, mert nem érdekel.
2015. júl. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!