Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A hugomnak nem kell a közös...

A hugomnak nem kell a közös kasszába adnia nekem meg igen?

Figyelt kérdés

A hugom 18 én pedig 20 éves vagyok. Mindketten otthon lakunk mert még tanulunk. Nem élünk rosszul, de vannak tartozásaink. Viszont

a hugommal dolgozunk nyáron kb ugyan annyit keresünk mind2en. Nekem haza kell adnom ebböl havonta 30.000et neki meg semennyit.

Mikor ezt szoba hozom azzal jönnek otthon hogy neki ebböl gyogyszereket kell vennie. Van egy betegsége (valami gyulladás a beleiben vagy mi) amit nem lehet gyogyitani és havonta kell rá venni kb 13ezerért gyogyszert.

Volt hogy anyuék megvették neki titokban ami miatt kivertem a raplit hogy bele se kell adnia, meg még fizetik is neki, erre jött a válasz hogy: élete végéig gyogyszereken kell élnie meg hogy minden honapban ennyit kell majd rá költenie élete végéig, legalább most had segitsenek neki. Szoval kb én állom a hugica gyogyszerezését. Remek. Kinek mi erröl a véleménye?


2015. júl. 9. 15:17
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
35%

Kérlexépen, nagyon egyszerű:

Ha ugyanannyit kerestek és 30 a szülői "igény", de neki 13-ba kerül a gyógyszer, akkor ő is csengessen 17-et.


Ez így fair.

2015. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
37%

Az összes hozzászóló egy gyökér, aki elkezdte szidni a kérdezőt... az nagyon megy nektek, tök ismeretlen embert szidni tényleg úgy, hogy nem is ismeritek. Az egyik elkezdi, és utána már az összes ellene van ugyanazokkal az érvekkel...


Attól még nem rossz ember valaki, hogy igazságosságot szeretne. Ő egyáltalán nem tehet arról, hogy a húga beteg, sajnálhatjátok a húgát, attól még ugyanolyan ember, mint bárki más, mint a kérdező, mindketten dolgoznak, miért bánnának vele másképp a szülei?


Ennyi erővel a húga is lehetne gyökér, csak nem ő tette fel a kérdést. Akkor őt szidnátok, csak azért, mert hogy lehet ilyen, hogy sajnáltatja magát, és nem segít be egyáltalán a szüleinek... mert hogy EGYÁLTALÁN nem segít be, és még a gyógyszerét se ő fizeti, amit meg is értünk, segítsenek be neki a gyógyszerbe, de azért ő is beszállhatna...

2015. júl. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
64%

Nekem az a véleményem, hogy nagyon szégyelld el magad. Nem ezért a kérdésért, hanem ezért:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri-..

Amennyiben ez te vagy.

2015. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
61%
Kèrdezô egy önzô p@csa. A pènz nem lehet fontosabb mint a testvèrisèg. Èrtem az igazsàgkersèst, de az nem gyakori.
2015. júl. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri-..


Tuti, hogy ezt a kérdező huga tette fel, ismételten az tudom írni, hogy a kérdező egy kellemetlen illatú aljnövényzet. Hogy mondhat ilyeneket a saját testvérének, hogy nem fog kelleni senkinek?! Annyi empátia szorult beléd öcsém, mint egy fatuskóba. Igazi 21. századi bunkó vagy. Ki tudja, mikor súlyosbodik a testvéred állapota, és még a pénzügyekkel is terheled? Te ártasz neki a legtöbbet!

2015. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanaz tette fel a 2 kérdést. Az eleje teljesen megegyezik. Ilyen véletlenek nincsenek.
2015. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!