Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvéremnek nem engem...

A testvéremnek nem engem kellett volna megkérnie erre?

Figyelt kérdés

A testvérem és a barátnője elmentek 2 hétre nyaralni külföldre. Én nem lakok annyira messze tőlük, de ő anyukánkat kérte meg, hogy nézzenek rá a házra pár naponta, holott a szüleink jóval messzebb laknak.

Pedig nincs velük rossz kapcsolatom, persze a barátnőjét nem szeretem annyira a testvéremnek, mert a lány enyhén szólva nem egy olyan, akit a testvérem mellé képzeltem, szerintem még dolgozni sem dolgozik rendesen, most is biztos a bátyám fizeti az egész 2 hetes tengerpartozást. De nem is ez a lényeg. Nem lenne evidens, hogy engem kérjenek meg, ha már én ott lakok közel? Biztos félti a csaj, hogy hozzányúlok a drága cuccaihoz.


2016. júl. 14. 21:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/123 anonim ***** válasza:
100%
Ez kész :D Te ezeket a kérdéseket nem gondolhatod komolyan,főleg a húsost :D Legalábbis remélem :D
2016. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/123 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon feldobtad a napom :D
2016. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/123 88Móni88 ***** válasza:
94%

Ez a csaj a testvéred párja... A korábbi kérdéseid alapján ez a lány nem beletette magát a jóba, hanem keményen tanult azért, hogy egy bizonyos életszínvonalat fenn tudjon tartani a BÁTYÁDDAL ÉS A SZÜLETENDŐ GYEREKEIKKEL EGYÜTT. A tolmácsolás és szakfordítás igen megbecsült foglalkozás mind anyagilag, mind pedig szakmailag. Ha rosszul csinálná nem lenne megrendelése.

Tudom hogy hiába magyarázom, mert TE eldöntötted, hogy a sógornőd maga az ördög, pedig itt egyedül te vagy az aki pokoli mélyen elássa magát ezzel a viselkedéssel. Évek óta tömöd a családod fejét a saját vélt sérelmeiddel és csodálkozol, hogy nem bízzák rád a házat???

Egy sima érettségivelb sőt 8 általánossal is lehet valaki értékes ember (mivel nem az iskolázottság v. Anyagi helyzet határozza meg), de az általad tanúsított viselkedés ennek pont az ellenkezőjét mutatja.


Törődj bele, fogadd el, hogy a bátyád őt szereti és ne akarj szellemi és erkölcsi csatát nyerni egy nálad jóval intelligensebb emberrel szemben, mert el fogod veszíteni a szeretteid.

2016. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/123 anonim ***** válasza:
92%

"A szüleim is őket vèdik, hogy mit háborgok ezen... nem èrtik meg hogy ez a nő lehùzza a tesòm."


A szüleid is ugyanlyan tisztán látják a belőled sütő frusztrált irigységet, mint az itteni hozzászólók.

Nem veszed észre, hogy CSAK NEKED más a véleményed?

És hogy húzná le a bátyádat, ha, mint az előző kérdésben írtad, "kevés munkával", egész nap "üldögélve" is többet keres, mint Te? Mert szerinted a "fordítás, az nem munka"!

Egyszer szét fogsz pukkanni...

2016. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/123 anonim ***** válasza:
97%

Van egy ugyanilyen gyökér sógornőm mint amilyen te is vagy. :D nagyp.csájú, nagyorrú rusnya állat aki már az első perctűl rühellt engem, mert bár én sem vagyok egy gyönyörűség, de nala fényévekkel jobban nézek ki. :D

Annak is az volt a baja, hogy nem hagytam, hogy a bátyján élősködjön tovább. Mi 10 éve együtt vagyunk ők meg nem beszèlnek,valamiért páromnak is elege lett a hozzád hasonló stílusából. Te is így fogsz járni. Elhiszem h car dolog a fèltékenység, de tedd magad túl rajta! :D

2016. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/123 anonim ***** válasza:
85%
*perctől.
2016. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/123 anonim ***** válasza:
97%

Őszintén érdekelne a véleményed ebben a dologban. Szerinted mégis hogyan húzná le a bátyádat, ha a barátnője is sokat keres a doktoranduszi és tolmács/fordító munkájával?

Persze, értem, de hát beleült a kész házba. És?

A férjem hozzám költözött, a kész lakásba. Egyébként meg 2* annyit keres, mint én. Persze, beleült a jóba..


Tehát áruld már el, hogy miként húzza le a bátyádat, ha egyszer ő maga is finanszírozni tudja a saját dolgait?

2016. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/123 anonim ***** válasza:
92%

Semmi gáz nincs itt. Elmondom mi a baj: a kérdező valószínűleg ronda, ezért nem kell egy pasinak se. Vagy ha van is valakije, nyilván boldogtalan a kapcsolat és elhanyagolják. Ebből kifolyólag magánélete sincs, így másokkal foglalkozik. Biztos csóró is, mert nem tanult és nincs normális munkája se, ezért nem tud magának megvenni semmit. Ebből kifolyólag irigy ès féltékeny mindenkire aki okosabb, szebb és jobban keres nála. Nyilván a testvére is tudja, hogy egy sunyi kis hulladék és azért a szüleit kérte meg, hogy vigyázzanak a lakásra, mert tudják, hogy a kérdező kutatni fog és a fogkeféjükkel fogja kitakarítani a wc-t.


Kicsinyes vagy, irigy, sunyi és gerinctelen! Nem csodálom, hogy rühell a családod.

2016. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/123 anonim ***** válasza:
93%

Édes istenem . Mivel véletlen akadtam a kérdésre és elkezdett érdekelni eme vicces történet igy végig olvastam az előző kérdéseit is . Na már most kedves kérdező légy oly kedves ,hogy add meg a sógornőd telefonszámát ,hogy elhivhassam valahová igy hátha lesz még egy barátosném és egy kicsit kiokosithatnám arról ,hogyan is kell réged kezelni .. nekem ha tudtomra jutott volna a húsos kérdésed biztos lehetsz benne ,hogy az összes fagyott hust aa fejedhez vágtam volna 2 méterröl teljes eröbedobással .. nem dolgozik ??? Hát eridjé' meg osztán kapáld a fűdet meg szedjed csak a szilvát s miegyebet ... aztán légyszi hozz egy bér elszámolást ,hogy láthassam mennyivel keresel te többet mint egy tolmács/fordito ugyanannyi munkával ..

Most én kérdeznék töled ... kövér vagy ?? Olyan a fejed mint egy hörcsögnek ? Vagy mondom finomabban .. mint akinek két rohadt nagy húsgombóc van a pofájába ?? Eltaláltam ? Ne legyiiil mán irigy . Hát ha kapálni meg gyümöcsöt szedni jáárol akko fittnek kell ám lenni.. na akkor ki nem dolgozik ? Szerintem tedd össze a két kezed,hogy még nem esett rád „véletlen” egy zongoraa ...

Azt még hozzátenném .. AZÉRT MERT A KACSA NEM TUD ÚSZNI MÉG NEM A VÍZ A HÜLYE !!!! Vágod???

2016. júl. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/123 anonim ***** válasza:
95%
Drága! Már nem kell feltenned több kérdést, így is a gyakorikérdések.hu legendája vagy (nem jó értelemben.) :D
2016. júl. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!