Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvéremnek nem engem...

A testvéremnek nem engem kellett volna megkérnie erre?

Figyelt kérdés

A testvérem és a barátnője elmentek 2 hétre nyaralni külföldre. Én nem lakok annyira messze tőlük, de ő anyukánkat kérte meg, hogy nézzenek rá a házra pár naponta, holott a szüleink jóval messzebb laknak.

Pedig nincs velük rossz kapcsolatom, persze a barátnőjét nem szeretem annyira a testvéremnek, mert a lány enyhén szólva nem egy olyan, akit a testvérem mellé képzeltem, szerintem még dolgozni sem dolgozik rendesen, most is biztos a bátyám fizeti az egész 2 hetes tengerpartozást. De nem is ez a lényeg. Nem lenne evidens, hogy engem kérjenek meg, ha már én ott lakok közel? Biztos félti a csaj, hogy hozzányúlok a drága cuccaihoz.


2016. júl. 14. 21:50
 81/123 zombienyul ***** válasza:
96%

Kérdező: IMÁDLAK!! IMÁDLAK!! Csak te lehetsz ennyire kegyetlenül féltékeny a saját testvéred barátnőjére XDD


Légyszíves zárd be a GYK-t és keress egy jó munkahelyet, mielőtt megőrülsz. :D

2016. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/123 anonim ***** válasza:
88%

Az első - csontos - sztorin még átrágtam magam, ehhez meg az ezt megelőzőhöz, már nincs türelmem.

Az egész trilógia már annyira abszurd, mert "rákaptál az ízére", hogy már túltolod.

Túl jó a helyesírásod, túl intelligens a stílusod ehhez a figurához, akit megszemélyesíteni szeretnél.

Nagyon kilóg a lóláb!... pihenj meg egy időre és dolgozz a figurán.

2016. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/123 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de muszáj kommentelnem valamit, hogy ez a kérdés is meglegyen. :D Hátha jelentkezik még a Húsos. Lehet, hogy csak azért tűnt el, mert most is kint van az "osztákoknál kukoricát farkalni". :D
2016. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/123 anonim ***** válasza:
75%
:D :D
2016. szept. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/123 anonim ***** válasza:
78%
.
2016. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/123 anonim válasza:
100%
Árulja már el valaki, hogy mi a jó isten az a kukorica farkazás? :D
2016. nov. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/123 anonim ***** válasza:
100%
#86 szerintem ez sajnos már örökre rejtély marad...
2016. nov. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/123 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez tenyleg nem a husoscsontos? Akkor gratulalkok, kerdezo, jol csinalod :)))
2016. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/123 anonim ***** válasza:
100%
Huhh ez már kb az 5. ilyen elmeháborodott kérdés, amit elolvastam így hirtelen 😅 Az egesz a lekvaros kérdéstől indult, köszi srácok jót nevettem 😂
2016. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/123 anonim ***** válasza:
2016. dec. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!