Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvéremnek nem engem...

A testvéremnek nem engem kellett volna megkérnie erre?

Figyelt kérdés

A testvérem és a barátnője elmentek 2 hétre nyaralni külföldre. Én nem lakok annyira messze tőlük, de ő anyukánkat kérte meg, hogy nézzenek rá a házra pár naponta, holott a szüleink jóval messzebb laknak.

Pedig nincs velük rossz kapcsolatom, persze a barátnőjét nem szeretem annyira a testvéremnek, mert a lány enyhén szólva nem egy olyan, akit a testvérem mellé képzeltem, szerintem még dolgozni sem dolgozik rendesen, most is biztos a bátyám fizeti az egész 2 hetes tengerpartozást. De nem is ez a lényeg. Nem lenne evidens, hogy engem kérjenek meg, ha már én ott lakok közel? Biztos félti a csaj, hogy hozzányúlok a drága cuccaihoz.


2016. júl. 14. 21:50
 71/123 anonim ***** válasza:
96%
Nos, ha a kérdező bizonyítani akarja, hogy ő a húsos, akkor megteheti. Most írtam egy privit az eredeti Húsosnak. Ha te vagy az, kérdező, akkor írd ki ide a keresztnevemet (megírtam a levélben), akkor elhiszem, hogy te vagy.
2016. júl. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/123 anonim ***** válasza:
79%

"szüleink jóval messzebb laknak"

A húsos nő apukája meghalt, anyukája náluk lakik.

2016. júl. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/123 anonim ***** válasza:
64%
Ez szerintem sem a húsos nő. A húsos nő a második kérdèsénél bevallotta hogy ő a húsos, itt meg nem. Meg rá nem is jellemző hogy eltűnik.
2016. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/123 anonim ***** válasza:
92%
De elismerte a 38-as hsz-ban. Írta, hogy már kipakolt a fagyóból, hogy ne érje szó a ház elejét.
2016. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/123 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az is lehet, hogy a testvér a nyaralás alatt feleségül vette a sógornőt, a kérdező pedig belesárgult az irigységbe :D
2016. júl. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/123 anonim ***** válasza:
86%
Vagy eddig rosszul logikáztunk, és a kérdező se nem a házsártos nő, se nem profi troll, hanem a lány írja ki magából a leendő sógornője iránti ellenszenvét.
2016. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/123 anonim ***** válasza:
96%
Ha jól emlékszem a húsos nőnek az anyja is velük élt,nem?
2016. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/123 anonim válasza:
96%

Ez tuti nem a kerdezo, neki az apukaja meghalt, hiszen o hagyta ra es a batyjara a vallalkozast.


Meg ez az irasmod sem stimmel, pl a spine szo.

2016. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/123 anonim ***** válasza:
70%

Én olyan jókat ezeken a kérdéseken, hogy kötelességemnek éreztem összegyűjteni a részeket. :D

Ha kamu kérdések voltak, akkor csak gratulálni tudok a kitalálónak, hogy ilyen sok mindent tudott kitalálni.

Ha mégsem kamu, akkor csak szánalommal tudok gondolni a végtelenül buta kérdezőre.


1. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri-..


2. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri-..


3. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri-..


Ui: Ezt a trilógiát összegyűjtő választ mind a 3 kérdéshez kiraktam.

2016. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/123 anonim ***** válasza:
18%
Egy hónapot lekéstél, az 54-es már összeszedte, kimásolni könnyű, nem sok értelme van.
2016. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!