Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A kistesóm bántja a kutyám,...

A kistesóm bántja a kutyám, félek, hogy a szüleim kirakják?

Figyelt kérdés

A kutya 11 hetes, a féltesóm 8 éves. Rugdossa, ütögeti.

Nem tudom miért csinálja, kérdeztem már tőle, de mindig az a válasz, hogy mert csak. Mi 1-2 körül szoktunk haza érni, anyáék 5 körül. Már megbüntették anyáék, de azóta azt mondja a kiskutya harapdálja és zárjuk ki az udvarra. Direkt felhergeli a kutyát, hogy harapjon. Anyáék előtt persze tagad.

Félek,hogy anyáék kitiltják a kutyát ha ennyi a vita.

Mostohaapám az előbb is azt ordibálta kivágja ha minden nap ezt kell hallgatnia.



2017. jan. 3. 18:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 anonim ***** válasza:
0%
* meg fogja szeretni
2017. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/96 anonim ***** válasza:
1%
Veresd meg apáddal mostoha apádat azt majd meg neveli a lányát.
2017. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/96 A kérdező kommentje:
Dehogy veretem. Az ostoba ember üt és apum nem az.
2017. jan. 18. 16:17
 94/96 anonim ***** válasza:
8%

Akkor az öcséd ostoba, ugyebár. És korábban, mikor azt mondták, üss te is, nem mondtad ezt az "ostoba ember üt" dolgot. Tehát te az vagy? Akkor miért nem jött ez az érv?


Amúgy mi történt a kérdés óta?

2017. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/96 anonim ***** válasza:
61%
Én tuti ezt csinálnám. Utálom az állat bántalmazókat.
2017. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/96 anonim ***** válasza:
33%

Mèg,hogy az ostoba ember üt...mindenkihez ùgy kell szòlni,ahogy az illető megèrti.

A kisdisznòt felkennèm a falra a helyedben,mostohaapàdnak meg megmondanàm,ha ő nem tudja a korcs kölykèt megnevelni,majd te segìtessz neki.

Ne lègy màr töketlen,àll ki magadèrt ès a kutyièrt!

Ha privàtban leìrod a mostohaapàd szàmàt èn szìvesen elbeszèlgetek vele a gyereknevelèsről ès az àllattartàsròl.

(Ja ès tènyleg nagyon dagadt a kis görèny,a baràtnőm 20 èves,168 cm,48 kg egyàltalàn nem sovàny,gyönyörűszèp formàs làny,csak nincs rajta egy deka felesleg sem.

Ezt csak zàròjelben jegyzem meg,mert nem a tèmàhoz kapcsolòdik,a szülőkkel is baj lehet...

2017. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!